MILLAINEN OLISI AISTIKONE!?

SIIS SELLAINEN TIETOKONE, JOKA VÄLITTÄISI KUVAN JA ÄÄNEN LISÄKSI MYÖS TUOKSUT SURFFAAJAN ULOTTUVILLE!?

NIIN!?
6114
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

..teknisesti en mitekää osaa selostaa..mut muute se oisi aisteja aatellen melko gauhee...=o(

...*nenä solmus*..

=o))

Äänestä
  • Niin?

    Äänestä

lemua riittää omasta takaa (kirjaimellisesti)

Äänestä

ois kivaa.... Aatteles nyt vaikka voimakkaasti maustetun ruoan, raa'an kalan ja hien coctailia...

Äänestä

have found us.

Strange Days leffassa taisi olla eräänlainen sovellus aistikoneesta. Laittoiko ne piuhan pari nuppiin kiinni ja levyn johonkin laitteeseen/tietokoneeseen, joka sitten tarjosi tietynlaisia kokemuksia. Että semmoinen? Todellisuuspakoa parhaimmillaan.

http://www.youtube.com/watch?v=HU1PdRCg1fU

Äänestä

Kommentoi aloitusta


MMies kirjoitti:

SIIS SELLAINEN TIETOKONE, JOKA VÄLITTÄISI KUVAN JA ÄÄNEN LISÄKSI MYÖS TUOKSUT SURFFAAJAN ULOTTUVILLE!?

NIIN!?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu