Kertokaa viisaammat minne kannattaa laittaa profiili. En halua missään vaiheessa joutua maksamaan sen käytöstä. Tahdon vain rinnalleni ihanan nuoren miehen tositarkoituksella. En usko että suomi24 on kovin pätevä, mutta minne sitten??
minne nettideittisivulle?
beauty89
4190
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Mutta se maksaa, ainaskin yhteyden otto maksaa. Profiilin luonti on ilmainen. Kyllä toimivasta palvelusta kannattaa maksaa silloin tällöin, se karsii huijareita pois ja ihmiset ovat siellä enemmän tosissaan.
Hyvää ja halpaa ei ole vielä koskaan nähty.
Elämäni ekan kerran laitoin profiilin sinne.
Ja voi perse, että sai taas todeta, mitä paskanhuijareita siellä on!
Yhden kanssa vaihdettiin kuvia, tekstailtiin, soiteltiin. Herra oli niin ihastunut että voi ZIISUS ja sitten oli sitä ja tätä estettä. PELKKÄÄ PASKANJAUHANTAA häneltä. Mies, joka omien sanojensa mukaan oli montakymmentä kiloa ylipainoinen myyntipäällikkö Riihimäeltä, Ahis-nimimerkiltä.
En taida enää yrittää nettideittailua!
Ei 24 ole niin huono kuin kirjoitetaan. Itsellä on ollut profiili 4 kk. Olen ollut 4 treffeillä. Kahdesta jäi ystävä, yhden kanssa en pidä yhteyttä ja tästä viimeisestä deitistä uskallan jopa odottaa jotain. Se oli ihastusta ensisilmäyksellä molemminpuolisesti..ekoilla treffeillä jo parin tunnin jutustelun jälkeen pussailtiin kiihkeästi!!
Pitää itse olla aktiivinen ja ottaa yhteyksiä niihin, jotka vaikuttavat sopivilta. Kaikkeen saastaan ja ehdotuksiin ei edes kannata vastata..