Tässä entisajan ATM miehiä..

Siinä lauma ATM miehiä 1880-luvulta. Enään ei noiden tarvitse ajatella naisia. Naishuolet ovat ohi onneksi itseltäkin viimeistään 100 vuoden päästä.

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/c/c3/Bandit's_Roost_by_Jacob_Riis.jpeg
3215
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

,että he ovat aateeämmiä?

Äänestä
  • ATmiehellä, kaikki on sitä samaa ATMMÄÄ.

    ATM on sairaudeksi luokiteltava tila näillä palstan kirjoittajilla.

    Äänestä

  • Ei näy naisia kuvassa? Yksin kököttelevät.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


mies.. kirjoitti:

Siinä lauma ATM miehiä 1880-luvulta. Enään ei noiden tarvitse ajatella naisia. Naishuolet ovat ohi onneksi itseltäkin viimeistään 100 vuoden päästä.

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/c/c3/Bandit's_Roost_by_Jacob_Riis.jpeg

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu