Kahden viikon aikana kolme miestä on yrittänyt päästä pöksyihini dösää odotellessa. Onko tämä joku uusi iskupaikka, josta en ole kuullutkaan??? Oli vaan aika törppöjä yrityksiä.
Vonkaus bussipysäkillä
species
6122
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
ootko aatellut et voisit piiloittaa johonkin muualle? esim pipon sisään.
niin isot, että voisi käyttää sateenvarjona...
nimenomaan toivoo, että miehet tulis juttelemaan bussipysäkeillä. Ei niille tosin autottomat miehet kelpaa.
Naiset ovat iät ja ajat toivoneet, että miehet tekisivät aloitteita arkielämänkin tilanteissa. Jokainen täysjärkinen kuitenkin tietää, että vaikka mies miellyttäisikin, niin tilanne on naiselle niin hämmästyttävä, että pakit tulee joka tapauksessa.
Nyt on kuitenkin kesäaika ja psykiatriset hoitsut ovat lomalla ja potilaat lähetetty avohoitoon. Sinä selväskin vetoat juuri tähän ryhmään. Mutta mistä luulet sen johtuvan?
Suomalaisia?
Minust toi haiskahtaa sellaselta mustien miesten toiminnalta.
Onko moni mies nussinut sinua?