En voi ymmärtää miksi Juoksija-lehti ei pidä huolta nykyisistä tilaajistaan. Erityisesti risoo se, että tälläkin kertaa tilaajalahjana on tekninen juoksupaita, mutta sitä ei kestotilaajille anneta - vain uudet tilaajat saavat sen. Kestotilaajat sen sijaan saavat aivan mahtavan upean mahdollisuuden osallistua arvontoihin!! Jee. Tilaus loppuu tähän.
Juoksija-lehden tilaus on ärsyttävä
6
871
Vastaukset
- Lahjajuoksija
Kun liityit tilaajaksi sait sinäkin jonkun lahjan. Kaikki saavat jotain kivaa kerran ja reilu peli näin. Vot!
- JiiÄs
En tilaa enää.
- WaldemarHagert
Minä kun olen luullut että lehdet tilataan niiden sisältämän informaation eikä arvontojen ja kylkiäisten takia. noita vaatteitten retkuja löytyy alennusmyynnistä ja arvonnoista tuskin kukaan voittaa T-paitaa arvokkaampaa. matkoille voi mennä tai olla menemättä omilla rahoilla ja uuden auton hommaaminen arpajaisvoittona on erittäin epätoivoista...
- mitsuhirato
Veikkauksen ja RAY:n peleissä on parempi, vaikkakin erittäin huono, palautusprosentti.
- Mennytmaailma
Lehdet kannattaa ostaa irtonumerona silloin kun niissä on oikeasti jotain mikä kiinnostaa tai sitten aina tajouksina ja lopettaa aina kun kestotilaus on alkamassa.
- Anonyymi
Mitäpä jos lopetat tilauksen ja pidät tuumaustauon.
Sittem menet tilaten lahjan kera.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen
Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja1552540Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?
En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b1482377Kirje, PellePelottomalle.
Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot1021062- 64891
- 65829
Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa
Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka274717Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?
Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a18717Voi teitä naisia
Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies85700Martinan hevoset.
Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait203680Hyvä meininki
TTP:ssa väkeä tosi runsaasti paikalla. Hyvää ruokaa jälleen ja munkit ja sima erinomaista. Kiitos yrittäjälle! Hieno Vap22658