Mcdonalds/cannabis-paita

Mistä ihmeestä löytyis sellanen t-paita, missä on se mäkkärin kultanen M kirjain ja siin kannabis lehti ja allal lukee im lovin it??
3633
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Vitun huumehörhö, vedä vittu päähäs ja mene saunan taakse vapaaehtoisesti.

Äänestä
  • ENpäs menekkään mene itse vitun pelle

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


felluliinei kirjoitti:

Mistä ihmeestä löytyis sellanen t-paita, missä on se mäkkärin kultanen M kirjain ja siin kannabis lehti ja allal lukee im lovin it??

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu