Rengas molempiin sieraimiin

Moi!
Onko kellään rengasta molemmissa sieraimissa? Vai oisko ihan tyhmää laittaa? Itteeni kiinnostais laittaa kerralla molempiin. Vai olisko parempi toisessa rengas ja toisessa nappi? Miten hankala molemmissa sieraimissa on koru? Vaikkapa nuhan tullen.

Kommentteja pliis!
2295
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

...se tyhmää ole jos sellaisen haluat. Eipä tule samanlaista joka päivä vastaan. Minusta ainakin symmetrisyys on ihan hyvä idea vaikkei se näissä nenäläväreissä olekaan tavallista.

Äänestä

Ei kai se pahalta näyttäis. Mul on oikeessa sieraimessa koru, eikä haittaa jos on nuha. Mut sit jos laitan siihen renkaan ni en pysty kunnolla niistään.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Mirkka kirjoitti:

Moi!
Onko kellään rengasta molemmissa sieraimissa? Vai oisko ihan tyhmää laittaa? Itteeni kiinnostais laittaa kerralla molempiin. Vai olisko parempi toisessa rengas ja toisessa nappi? Miten hankala molemmissa sieraimissa on koru? Vaikkapa nuhan tullen.

Kommentteja pliis!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu