Onko väärin pitää tämmöstä yhdistelmää?
Kauluspaita+huppari?
6
4771
Vastaukset
- no kuvittele nyt
Ei helvetti oot ala arvonen jos ees kuvittelet jotain tommosta, vitun fruide.
Siis jos diggailet pitää kauluspaitaa ja hupparii niin miksi EI? Saatta mielestäni sopia jopa hyvin jos oikeet värit, ite pitäisin mielummin t-paitaa ja sit kaulus/flaneeli päälle. - Miiiii
Pikeen kanssa voi olla ihan siedettävä joissan tapauksista, mutta yleisesti ottaen en suosittele kauluspaitaa ja hupparia. Huppu kaulus on liikaa. Ehkä sitä voi kerran käyttää, jos vaikka muut t-paidat on pesussa, mutta ei muuten.
- Relailijaz
http://www.youtube.com/watch?v=i9ekSZTAhsU&feature=related
Toiki tyyppi pitää tos videol ja iha hyvännäkönen yhistelmähän tuo on!- Varaaajassa käynyt
Yep, mä rupeen myös käyttää tollee vaatteit!
- Kunnanmeininki
Kyl hyvin voi mun mielest pitää tol yhistelmäl! Ihan tyylikäst oikeestaa!
- Anonyymi
Tää on kyl vanha keskustelu, mut pakko sanoo et toimii... Tuli kaupas vastaan tällä tapaus ja sil ainakin näytti hyvältä.
Tv. Tyttö joka salaa katseli ;)
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen
Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja2082834Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?
En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b1672511Kirje, PellePelottomalle.
Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot1061172Lapsien pakko kasteesta on luovuttava.
Eikö olisi parempi siirtää kaste rituaali rippikouluun,kun 15v.tietävät jo itse haluaavatko tulla kastetuksi juutalais-k5831015Voi teitä naisia
Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies1241002- 671000
Martinan hevoset.
Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait271952Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa
Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka320921Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?
Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a20899Hyvä meininki
TTP:ssa väkeä tosi runsaasti paikalla. Hyvää ruokaa jälleen ja munkit ja sima erinomaista. Kiitos yrittäjälle! Hieno Vap22768