Hei!
Osaako joku neuvoa missä tennishallissa tai tennispaikassa olisi Tampereella halvin kenttämaksu? Opiskelijalle 14e tunnista on liian paljon, eikä yliopiston massakenttää (3e tunti) voi valitettavasti enää kauan käyttää, kun siihen ei tule kuplaa päälle.
Tampereen halvin kenttä?
9
2997
Vastaukset
- {ball}
Hei, mistä saa varattua sisäkentän hintaan 14 € Tampereella?
- M.Sc..
Eiköhän Tampereen yliopiston ja Tampereen teknillisen korkeakoulun olisi aika yhdessä tuumin perustaa halli jossa voisi pelata tennistäkin, Hervannassa on tilaa rakentaa!
- Rysty
Tenniskeskuskuksesta, jos ostaa 10 kerran kortin.
- Nimimrekki
Rysty kirjoitti:
Tenniskeskuskuksesta, jos ostaa 10 kerran kortin.
Olen käsittänyt että tuolla 140 €:n 10 kerran kortilla saa pelata vain aamulla tai aamupäivällä? Voisihan tuon heidän nettisivuiltakin tarkistaa... :)
- Kyky2
että onko tampereella mahdollista jatkaa tennisharrastusta myös talven ajan. Tampereen tenniskeskuksessa iltavuorot yli parikymppiä, melko tyyristä opiskelijalle.. Onko kellään kokemusta esim. hervannan kuplahallista? Entä se Pirkankadun varrella oleva palloilu/tennishalli? Paljonko mahtaa maksaa ja onkohan vapaita vuoroja kuinka hyvin saatavilla? Miten mahtaa lähikunnissa olla sisäkenttätarjonta?
- Paillou
Hervannan kupla maksaa lähemmäs 20 EUR, tai voi olla 15 EUR opiskelijalta. Kuplassa ei välttämättä ole tilaa iltapäivisin/alkuillasta, eli silloin kun ihmiset haluavat tennistä pelata. Reilusti etuajassa varaamalla saa varmaan vuoroja sinne.
Toi tenniskeskuksen 10 kerran kortti kannattaa ottaa ja pelata päivällä, se on halpa kun jakaa hinnan tietenkin vielä kahdelle.
- eetunen665
Kaupissa on yksi ilmaiskenttä kesäisin ja Kaukajärvelläkin 2.
- Hervannantennishalli.fi
Tervetuloa pelaamaan www.hervannantennishalli.fi .
Opiskelijahinta päivällä 12€/h, vakkarivuorona 11€. - runk-meister
runkkaaminen on ilmasta, jope tampereella, jos ei osta maksullista pornoa
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Eutanasia - miksi eläimelle sallitaan armokuolema, mutta ihmiselle ei?
Olen pitkään ihmetellyt yhtä asiaa Suomessa. Kun koira kärsii parantumattomasta sairaudesta ja kovista kivuista, eläinlä3211566Veli Sofia teki urosmehiläisen työn
Paljastaessaan kuinka TPS:ssä ei joukkuehenki toimi sooloilijoiden vuoksi, jonka takia koko seura ei pärjää kilpailussa614151Unisex-vessat
Ahdistaa. Miksi kaikki pitää tasapäistää tasa-arvon nimissä? Tasa-arvo on sitä, että kunnioitetaan sukupuolien erilaisu1393410Sosiaalidemokratia romahtanut kautta maailman
nuoret eivät enää kannata järjetöntä aatetta, joten demarien täytyy hakea kannattajia mamuista. Ruotsin sos.demit jo kie2272715Miksi Seta ja Sofia Virta ei vaadi muslimeita kunnioittamaan priden-arvoja?
Kuten tiedetään niin islam ei hyväksy sitä mitä pride edustaa. Seta-pomo Mikkonen nosti hirveän äläkän kun yksi tepsin1302432Vastuun ottaminen omasta hyvinvoinnista
Olen huomannut tuttavapiirissäni ihmisiä, joilla on mt-diagnooseja. Sen sijaan, että millekään asialle yritettäisiin teh2061909Sofia Virralle täydet 12 pistettä!
Kun ei jäänyt mukaan vähemmistöjen sortamista epäsuorasti tukevaan joukkueeseen. Urheilijoiden pitäisi olla esikuvia.3491286- 711115
Sanna Marin vetänyt leukoja 11 kertaa
Tästähän oli joskus polemiikkia, kun muistaakseni lupasi kymmenen tai jotain vedellä. No nyt niin on, ainakin omien san21038Miksi Hotelli Kainuuta dissataan?
Ihmetyttää tämä jatkuva yhden yrityksen arvosteleminen. Ikäänkuin mikään ei olisi hyvin. Kuitenkin yritys työllistää, ta20977