Hei!
Osaako joku neuvoa missä tennishallissa tai tennispaikassa olisi Tampereella halvin kenttämaksu? Opiskelijalle 14e tunnista on liian paljon, eikä yliopiston massakenttää (3e tunti) voi valitettavasti enää kauan käyttää, kun siihen ei tule kuplaa päälle.
Tampereen halvin kenttä?
9
3007
Vastaukset
- {ball}
Hei, mistä saa varattua sisäkentän hintaan 14 € Tampereella?
- M.Sc..
Eiköhän Tampereen yliopiston ja Tampereen teknillisen korkeakoulun olisi aika yhdessä tuumin perustaa halli jossa voisi pelata tennistäkin, Hervannassa on tilaa rakentaa!
- Rysty
Tenniskeskuskuksesta, jos ostaa 10 kerran kortin.
- Nimimrekki
Rysty kirjoitti:
Tenniskeskuskuksesta, jos ostaa 10 kerran kortin.
Olen käsittänyt että tuolla 140 €:n 10 kerran kortilla saa pelata vain aamulla tai aamupäivällä? Voisihan tuon heidän nettisivuiltakin tarkistaa... :)
- Kyky2
että onko tampereella mahdollista jatkaa tennisharrastusta myös talven ajan. Tampereen tenniskeskuksessa iltavuorot yli parikymppiä, melko tyyristä opiskelijalle.. Onko kellään kokemusta esim. hervannan kuplahallista? Entä se Pirkankadun varrella oleva palloilu/tennishalli? Paljonko mahtaa maksaa ja onkohan vapaita vuoroja kuinka hyvin saatavilla? Miten mahtaa lähikunnissa olla sisäkenttätarjonta?
- Paillou
Hervannan kupla maksaa lähemmäs 20 EUR, tai voi olla 15 EUR opiskelijalta. Kuplassa ei välttämättä ole tilaa iltapäivisin/alkuillasta, eli silloin kun ihmiset haluavat tennistä pelata. Reilusti etuajassa varaamalla saa varmaan vuoroja sinne.
Toi tenniskeskuksen 10 kerran kortti kannattaa ottaa ja pelata päivällä, se on halpa kun jakaa hinnan tietenkin vielä kahdelle.
- eetunen665
Kaupissa on yksi ilmaiskenttä kesäisin ja Kaukajärvelläkin 2.
- Hervannantennishalli.fi
Tervetuloa pelaamaan www.hervannantennishalli.fi .
Opiskelijahinta päivällä 12€/h, vakkarivuorona 11€. - runk-meister
runkkaaminen on ilmasta, jope tampereella, jos ei osta maksullista pornoa
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
"Miko Bergbom, miksi euron bensa maksaa kaksi euroa?"
Valtakunnan suurin kaupallinen porvarimediakin kyselee nyt miksi perussuomalaisset ovat rikkoneet tärkeimmän vaalilupauk525416Olen Päivi Räsäsen puolella
En oe uskovainen enkä kristillisdemograattikaan mutta onhan tuo naurettavaa laittaa Päivi syylliseksi omasta mielipit5863470SDP: "On hyvä että bensiinin hinta nousee"
Suurin oppositiopuolue SDP on mielissään siitä, että bensan hinta nousee suomalaisille. https://www.iltalehti.fi/polit842919Nuhteettomia edustajia
Korkein oikeus tuomitsi Päivi Räsäsen kiihottamisesta kansanryhmää vastaan Kansanedustaja Päivi Räsästä (kd.) vastaan no2662709"Mieheksi ja naiseksi hän heidät loi."
Räsäsen tuomio on iso harppaus woke-valtioksi. – Tässä maassa on nyt selvästi kiellettyjä sanoja ja ajatusrikoksia. –961810Päivi Räsänen tuomittiin rikoksesta...
...kiihottamisesta kansanryhmää vastaan. Tuskin tajuaa silti vieläkään, että raamattu ei ole lakikirja. https://yle.fi/a6571730Korkein oikeus antaa Räsäselle vastauksen klo 9. Varmaan vapautus
Miten veikkaat että Päiville käypi? Päivi pitää lehdistökonferenssin klo 9.30. Koko media on läsnä. 7 v taistelu on ohii4851424Mistä ihmeestä sitä viirasi?
Oliko tuo Timo Kalima hyvä silmälääkäri? Mikähän hänen silmiinsä osui kun piti mennä tuollaista tekemään. Kaikki näytti141291Partamies hoi!
En aio häiritä jos on mukavampi olla hiljaa tai jos siellä kaukana sinun paikkakunnalla on jo joku hoito. Miten olisi re191187Meneekö Nanna Karalahden jumppafirma konkurssiin?
Loppuiko rahat Jeren pidätyksen myötä? Karita Tykkä hakee saataviaan lähes 60 000 e Että semmosta . . .183917