Olen tavannut

erään naisen. Missä vaiheessa on sopivaa kertoa hänelle mielipiteeni naisen seksuaalisuudesta?
4205
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Jos nainen paljastuu lutkaksi, sinulla on oikeus kohdella häntä kuin roskaa. Eli jokaisella pilvellä on hopea reunuksensa.

Äänestä

Noin sitä pitää, pidät vain naamas kiinni ja myötäilet sitä naista niin sullaki alkaa menee paremmin. Sitten kun ero tulee niin voit kertoa omat mielipitees, eli parin vuoden suhteen jälkeen.

Äänestä

että nussit tuota naista ja kysyt sen jälkeen että monenko kyrvän nussima huora hän on. Jos vastaus on 1 olet velvoitettu sormuksen ostoon (olettaen että hän on kaunis).

Äänestä
  • HA HA HAH HAHAHA eiks niin Beefcake ?1?! Aina pitää muistaa siveystarkistus.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Suuri Isä kirjoitti:

erään naisen. Missä vaiheessa on sopivaa kertoa hänelle mielipiteeni naisen seksuaalisuudesta?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu