Mitä mieltä Nuts-lehden tytöistä?

Onko kaikkien miesten unelma sellainen malli joka kelpaa esim. Nuts-lehden kuviin?Lehden linjana aika isot lollot, en tiedä onx takeita aitoudesta.Minusta vaikuttaa vähän siltä,et miehet hehkuttavat tällaisia julkkiksia,mutta haluavat silti mieluummin tervehenkisemmän aidon naisen reaalielämässä.Olenko aivan väärässä?Esimerkkejä julkkiksista jotka ovat Nuts-tasoa: Lucy Pinder, Denise Milani, Sandee Westgate.Kiihottavatko mallien kuvat ihan oikeasti,lähtisittekö suoraan treffeille tällaisen kanssa,entä vakavampi seukkailu?
4118
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Ei. Tykkään Jazusta. Jep.

Hähää!

Äänestä
  • ..voi aina luottaa..se ymmärtää pehmeyden ja viisauden päälle...nutsit mukavasti sylkys se vaan näppäilee mun nimee blancoo ja piut paut vällää beibeistä..xoP

    ..**kkrähäää*..

    ..uskos ken tahtos..yheki miehen ko näkis jolle ei nutsbabe kelpaisi tavvallisen taikinan nakertajan sijaa ni IHMETTELIS...=o)

    Äänestä

Kenenkään nimeä en ollut koskaan kuulut, mutta olihan nuo silmää miellyttävän näköisiä, olipa silarit tahi ei. Kysymyksesi on vain kuulosti jotenkin siltä, että tässä pitäisi ryhtyä johonkin vastakkainasetteluun, jossa tavis vie voiton näistä "ei niin tervehenkisistä" malleista.

Noh, sinulle voi lohdutukseksi sanoa, ettei noita malleja riitä kaikille halukkaille. Siksi toisekseen enemmistö valitsee kuitenkin kumppaninsa muilla kuin pelkästään ulkoisilla kriteereillä. Niinpä sinullakin saattaa olla saumaa parisuhdemarkkinoilla.

Äänestä

tulin siihen tulokseen, jotta pääosalle ulkoiset avut eivät taida edelleenkään yksistään riittää vakavampaa suhdetta ajatellen.

"miehet hehkuttavat tällaisia julkkiksia,mutta haluavat silti mieluummin"

Niin. Joskus kyse voi olla siitäkin, mihin rahkeet riittää. Katso myös lainausta edeltänyt huomautukseni.

"Kiihottavatko mallien kuvat ihan oikeasti"

No jaa-a... eipä nyt sen kummemmin. Nuo ainakaan.

"lähtisittekö suoraan treffeille tällaisen kanssa"

Vaikka en treffailuihmisiä olekaan, niin jos tuollainen tulisi kysymään jonkinlaisille treffeille, niin miksei/ehkä/luultavasti/tai sitten en missään nimessä.

"entä vakavampi seukkailu"

Jos muuten kolahtaisi.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


brainslikecoco kirjoitti:

Onko kaikkien miesten unelma sellainen malli joka kelpaa esim. Nuts-lehden kuviin?Lehden linjana aika isot lollot, en tiedä onx takeita aitoudesta.Minusta vaikuttaa vähän siltä,et miehet hehkuttavat tällaisia julkkiksia,mutta haluavat silti mieluummin tervehenkisemmän aidon naisen reaalielämässä.Olenko aivan väärässä?Esimerkkejä julkkiksista jotka ovat Nuts-tasoa: Lucy Pinder, Denise Milani, Sandee Westgate.Kiihottavatko mallien kuvat ihan oikeasti,lähtisittekö suoraan treffeille tällaisen kanssa,entä vakavampi seukkailu?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu