Nainen, oletko antanut Tepolle?

2122
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Ei todellakaan kiinnosta miehet, jotka eivät ole valmiita sitoutumaan parisuhteeseen. Tuollaisia miehiä on ihan liikaa. Alkaa mennä usko koko mies sukupuoleen: tarjolla näyttää olevan vain toivottomia peräkamaripoikia tai lipeviä pelimiehiä.

Äänestä

Aina ei muista kysyä nimeä, tai jos kysyy, ei välttämättä aamulla sitä muista. Niin en voi tietää.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Atm(tekn.yo.) kirjoitti:

http://keskustelu.suomi24.fi/node/8437712

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu