kaveri naisen kanssa joka on torjunut sinut?
Riippuuko tilanteesta, eli oletko ollut hakemassa vain yhden yön seuraa, ollut enemmänkin ihastunut vai ehkäpä syystä miksi pakit on annettu?
Riippuuko tilanteesta, eli oletko ollut hakemassa vain yhden yön seuraa, ollut enemmänkin ihastunut vai ehkäpä syystä miksi pakit on annettu?
Vastaukset 2
Vanhimmat
sitä "kuohinnan" jälkeen enää tee mieli kaveerata
Mahdoton sanoa. Nainen torjunut? Minut?? Ennenkuulumatonta... Huh!
Voisin ehkä olla, voisin todennäköisesti olla olematta. Riippuu oman kiinnostuksen laadusta, ja mitä kautta tuntisin kyseisen kottaraisen. Täysin vieras, niin mun kaverisuhteet eivät ensinnäkään tapahdu/synny vieraiden kanssa, ne on korkeintaan tuttuussuhteita alussa, ja jos tuntisin jo valmiiksi ja nainen torjuisi, niin omasta kiinnostuksesta riippuen (ja tietty naisenkin mielipide otetaan huomioon) menisi sitten se jatko. Ehkä se säilyisi tuttuussuhteena, tai ehkä melkein kaverisuhteena (sitten aikanaan, ainakin) tai sitten se taantuisi moikkailun asteelle.