moi

Tietääkö kukaan hyvää ennustajaa?
3183
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

baskan tärkeitä, läpiä päähän jauhajia riittää.
katajaan kiivenneet hillumaan

Äänestä

Mä voin ennustaa sulle. Mitä sä haluut tietää.

Äänestä

Ilmatieteenlaitos on aika pätevä... Samoin Suomen gallup... Mutta pahimpaan hätään mä voin lukasta tulevaisuutes kalansisälmyksistä... Ootas, menet illalla nukkumaan ja aamulla taas heräät

Äänestä

Kommentoi aloitusta


topponen1 kirjoitti:

Tietääkö kukaan hyvää ennustajaa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu