Ladataan…
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
HAHA! :D
Hähä! :D
että vili on pahempi huomiohuora ku kiisseli?HAHA! :D
tarkoitatko ziseliä aka monte?Hähä! :D
sustakin:) Mitä vilille kuuluu tiistai-iltaan? Hähä.
...
viIi kirjoitti:...Lue lisää
viIi kirjoitti:
kiukuttaa?
yksinkertainen.blondi kirjoitti:kiukuttaa?Lue lisää
yksinkertainen.blondi kirjoitti:
GET LOST!
MMies kirjoitti:GET LOST!Lue lisää
MMies kirjoitti:
niin hiljaa:) Ei kuulunut mitään:(
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
viIi kirjoitti:että y.b haluaa keskustella vain itsestään...Hähä! :D
että y.b haluaa keskustella vain itsestään...Hähä! :D
kirjoitti:
Vahvista puhelinnumerosi kommentoidaksesi
Uudet käyttäjät vahvistavat puhelinnumeronsa ennen ensimmäistä viestiä. Saat vahvistuskoodin tekstiviestinä, ja palaat sen jälkeen takaisin tähän.
Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.
Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.
Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.
Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.
Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.
Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.
Kiitos ilmoituksesta. Tarkistamme sisällön.
Linkki kopioitu.
Vastaukset 9
Vanhimmat
HAHA! :D
Hähä! :D
että vili on pahempi huomiohuora ku kiisseli?
HAHA! :D
tarkoitatko ziseliä aka monte?
Hähä! :D
sustakin:) Mitä vilille kuuluu tiistai-iltaan? Hähä.
...
kiukuttaa?
GET LOST!
niin hiljaa:) Ei kuulunut mitään:(