Olipa kerran poika

nimeltä Pinokkio....
8107
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

ja jutut alkoivat kasvaa kun hän avasi Miehen logiikka-sivun..

Äänestä
  • tarina ollut tosi...

    Äänestä

  • .... kirjoitti:

    tarina ollut tosi...

    se "virallinen"..

    Äänestä

  • samusirkka kirjoitti:

    se "virallinen"..

    "virallisen"...

    Äänestä

  • .... kirjoitti:

    "virallisen"...

    Ehkä se on osa totuutta. Mutta kuinka pieni tai iso osa..

    Äänestä

aina kaikkia, jotka eivät olleet hänen kavereitaan..

Äänestä
  • kyllä...

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


.... kirjoitti:

nimeltä Pinokkio....

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu