jos mies ei yritä lähennellä

ekoilla treffeillä, en kyllä juurikaan harkitse tapaavani häntä uudelleen.

Kuulostaako sairaalta?
31088
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Mä lähentelen vasta toisilla treffeillä, kun tilanne lämpenee. En koskaan ensimmäisillä!

Äänestä
  • toisille treffeille ;D

    Tavallaan hyvä strategia niin sitten on sellainen tunne, ettei se ole yhden - vaan kahden kerran juttu.

    Äänestä

  • Kerrotko sen myös ensimmäisillä treffeillä. ,D

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


miksi seurata naista kirjoitti:

ekoilla treffeillä, en kyllä juurikaan harkitse tapaavani häntä uudelleen.

Kuulostaako sairaalta?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu