Kännykkä 3G

Sanokaa rovaniemeläiset missä päin toimii, Soneran 3G yhteys kännykällä. Kesällä ei toiminut muussa kun lentokentällä, vuosi sitten Saunalahti toimi ympäri kaupunkia. Vain onko Sonera pohjoisessa kuilun partaalla. T. Lomailija
3156
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

on toiminu kaupungissa ja maalaiskunnassa jo vuosia. Vaiha se samsungi nokiaan ni saattaa ehkä onnistua.

Äänestä
  • Sieläkö on vielä maalaiskuta, minä luuli ettei sitä ole enään. Maalaiskunassa haisee keskustapuolueen mätäpaise, sitä saitta nokian kännykän omistajat.

    Äänestä

  • ap1236566995 kirjoitti:

    Sieläkö on vielä maalaiskuta, minä luuli ettei sitä ole enään. Maalaiskunassa haisee keskustapuolueen mätäpaise, sitä saitta nokian kännykän omistajat.

    ennemmin kepulainen ku kommunisti, niinku sinä. Katteleppa sinne ittään päin. Haluatko samanlaisen rappion tänne Suomeen?? Ja ei ole kolmegeetä kuule siellä!!!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Lomailija kirjoitti:

Sanokaa rovaniemeläiset missä päin toimii, Soneran 3G yhteys kännykällä. Kesällä ei toiminut muussa kun lentokentällä, vuosi sitten Saunalahti toimi ympäri kaupunkia. Vain onko Sonera pohjoisessa kuilun partaalla. T. Lomailija

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu