en nyt sano kumpi osapuoli esiintyy miehenä, ykkönen vai kakkonen, ettei tule turhia virhearviointeja. Mutta toinen naisista lähettlee viestejä miehen nimissä miehen sähköpostissa toiselle naiselle. Asiahan on päivänselvä että siitä jää kiinni, ettei mies itse ole riitaisia viesejä lähettänyt. Voiko niin epätoivoinen olla että yrittää keinolla millä hyvänsä riitaa toisten välille?
toisena esiintyminen
ei-ymmärrrä
5264
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Mitäs lämmittelee kahta naista yht aikaa.
Äijä roviolle ja munat vartaaseen.
ole miehen vika. Kyllä jokainen ihminen vastaa omasta käyttäytymisestään. Vai oletko sitä mieltä, että nainen tappoi toisen naisen, joo on hyväksyttävää, koska mies petti... ei ei ei
silloin se viestejä saanut nainen on siis sekaantunut varattuun mieheen, joko tietämättään/tietäen. Järkevä nainen pesee kätensä heti kun haistaa miehen olevan varattu. Muussa tapauksessa hän on auttamatta säälittävä horo.
Todennäköisesti siis tämä nainen on viestinsä ansainnut, oli ne sitten tulleet keltä. Viisas vetäytyisi.
Pääsee sitä muutkin kuin vaimot toisten sähköpostiin. Ainakin minä tiedän ukkomieheni tunnussanat. Ja myönnän, että joskus on tullut kurkattua sinne. Ihan uteliaisuuttani. Mutta en koskaan lähettelisi toisen nimissä postia. Eikös se ole jo rikoskin?
viestissä kerrottu kumpi laittaa viestiä. Jos se on ykkönen niin onko hän säälittävä pikkurouva, joka yrittää pitää miehestään kiinni niinkin säälittävin keinoin???? Jos mies rakastaa toista on naikkosen temput vain säälittävää ja lapsellista.