Kemiaako kännissä?

Voiko kännissä ja yhden baari-illan aikana tuntea toista kohtaan sellaista kemiaa, että se kolahtaa vielä selvänäkin.
4117
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

EI!

Äänestä
  • Ja logiikallasi ne, jotka tuntevat vetoa toisiinsa selvänä, eivät voi olla yhdessä humalassa ollessaan.
    Itse tapasin baarissa miehen, olimme molemmat humalassa, ja heti ensi tapaamisesta asti tunsimme suunta intohimoa toisiimme. Menimme myöhemmin naimisiin, ihan selvinpäin.

    Äänestä

Siinä ei tule kuin silmävaurioita ja pahimmassa tapauksessa ruumiita jos kännissä menet labraan kokkailemaan. Aina selvinpäin kemioiden kanssa.

Äänestä

...jollei jää ryyppy päälle...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


:O) kirjoitti:

Voiko kännissä ja yhden baari-illan aikana tuntea toista kohtaan sellaista kemiaa, että se kolahtaa vielä selvänäkin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu