Ziiselillä uusia kuvia Galleriassa
Jeee :D
13184
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 13
Vanhimmat
MONTE ON TUON NIKIN TAKANA!
http://www.aijaa.com/v.php?i=4983809.jpg
..kattelin ne kuvat aamusella..aatellen et jesta ko sit nuorena on viel nuori ja nätti..=o)
...mutta niin se vanhuus ei tuu itteksee..=o/
anyweis..eipä auta marinat..=o)..self control ja mammimaa..=o)
http://www.youtube.com/watch?v=xhE632UeaX8
..öippisii..
Että Z on ulkonäöllisesti kuumaa kamaa, on hän siitä suoraa palautetta saanut multa. Ei mitään valittamista, täydellinen ulkonäkö.
"Kelpaa Kukkomiehellekin" puolestaan ei pidä paikkaansa. Täysin väärä luonnetyyppi, kaverimatskua kenties jos siihen jotain syytä olisi - ei enempää.
Intressini on ihan jossain muualla.
"...täysin väärä luonnetyyppi.. kaverimatskua.. Intressini on ihan jossain muualla.."
Äläs nyt vallan kompastu omaan ylemmyydentunteeseesi, mistä ihmeestä se sitten kumpuaakin?!
Kun tuntee itsensä voi helposti vastata tuollaisiin kysymyksiin rehellisesti.
Kenties kyse on siitä että mun idealismini on sen verran täydellistä että se arvottaa ihan oikeasti muitakin asioita kuin vain ulkoista kauneutta? Eikä mun tarvi sanoa että Z olis luonteeltaankaan mitenkään kammottava (itsasiassa ihan ok, mukavan ulospäinsuuntautunut ja aktiivinen), kunhan vain ei ole lainkaan sellainen että kokisin kiinnostavaksi.
Mikä tässä jutussa on nyt niin vaikeaa hahmottaa? Eikö miehellä saa olla naismakua joka liittyy muuhunkin kuin ulkonäköön? Vai pitäisikö sosiaalisista syistä olla kieli pitkällä kaikkeen kauniiseen?
*ihmettelen*
kaunis?
Kulkenut kaupungilla silmät auki?
Tollasta naamaa ja kroppaa tulee jatkuvasti vastaan. Hienoo ja upeeta muttei mitään poikkeuksellista yknow, joten jos joku moinen joskus eksyy tännekin (ja vittuuntuu touhuun alle aikayksikön) niin mun mielestä asia on suorastaan tilastollinen väistämättömyys.
Urpåt.
täällä tule tollasia vastaan koskaan. Kaupungissa käyn pari-kolme kertaa vuodessa, mutta silloinkin on niin kiire, ettei siinä ehdi tyttöjä vilkuilla.
zisel!
katsopa varsinkin mustavalkoista kuvaa
"Että Z on ulkonäöllisesti kuumaa kamaa, on hän siitä suoraa palautetta saanut multa. Ei mitään valittamista, täydellinen ulkonäkö."
Voi huh. Ai että täydellinen ulkonäkö.. On taas Kukkomies teinejä jahtaamassa. Ei kyllä mitään erikoista, jos olis kasvot suoraan kuvattuna niin aika tavis, ei oo edes nätti.. Makunsa kullakin, sulta odotin parempaa;)
Paitsi ei ihme, että Zisel on kuuma, kun katsoo palstan tasoa..
dazu on sairas päästään.