Terve! Etsin peliseuraa ihan kuntoilumielessä, sukupuolella ei ole väliä. Itse olen 29-vuotias mies ja olen pelannut noin kolmisen vuotta säännöllisesti kerta, kaksi viikossa. Jos kiinnostuit, laita sähköpostia oheiseen osoitteeseen, niin sovitaan tarkemmin.
[email protected]
Pelikaveri Helsingistä
lexel8
1
631
Vastaukset 1
- Peetu235
Parhaiten peliseuraa saa liittymällä jonkun seuran jäseneksi, esim. HanSu. Maksaa 30Eur/vuodessa jolloin pääsee pelaamaan moneen halliin seuran omille vuoroille. Sieltä löytää takuuvarmasti muita pelaajia;)
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Suomalaisten pinna paloi - Ärsytys iskee uudesta TTK-juontajasta "Eihän tälle voi kun nauraa"
Oliko Veronica Verho hyvä valinta TTK-juontajaksi? Uuden TTK-juontajan henkilöllisyyttä on arvailtu siitä asti, kun Va802167Nainen, onko sinussa sitä aitoa feminiinisyyttä jäljellä
Vai onko se jäänyt meikkien, korujen, hameiden ym. alle peittoon? Onko naisellisuutesi aitoa vai opetettua? Jos teet nai3681303Missäs se Miss Suomussalmi luuraa?
Jokin aika sitten eräs myyjätär tituleerasi itsensä Miss Suomussalmeksi. Asiakas oli kuulemma Tokmannin kassalla todennu321256- 1411068
Päälle hautaus?
Hautauksissa puhutaan päällehautauksista jos vaikka mies on kuollut ensin ja vaimo 20 vuotta myöhemmin! Todellisuudessa1571030- 103876
- 73833
- 45757
- 62751
Voisit nainen joskus vastata minulle
Ja antaa jotain itsestäsi. Pientä tunnistetta ja juttua itsestäsi ja meistä. Kannustan.63702