Pelikaveri Helsingistä

Terve! Etsin peliseuraa ihan kuntoilumielessä, sukupuolella ei ole väliä. Itse olen 29-vuotias mies ja olen pelannut noin kolmisen vuotta säännöllisesti kerta, kaksi viikossa. Jos kiinnostuit, laita sähköpostia oheiseen osoitteeseen, niin sovitaan tarkemmin.
[email protected]
1632
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Parhaiten peliseuraa saa liittymällä jonkun seuran jäseneksi, esim. HanSu. Maksaa 30Eur/vuodessa jolloin pääsee pelaamaan moneen halliin seuran omille vuoroille. Sieltä löytää takuuvarmasti muita pelaajia;)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


lexel8 kirjoitti:

Terve! Etsin peliseuraa ihan kuntoilumielessä, sukupuolella ei ole väliä. Itse olen 29-vuotias mies ja olen pelannut noin kolmisen vuotta säännöllisesti kerta, kaksi viikossa. Jos kiinnostuit, laita sähköpostia oheiseen osoitteeseen, niin sovitaan tarkemmin.
[email protected]

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu