kymys biodroga voiteista

Eikö kukaan kosmetologi tiedä biodroga -sarjan voiteista. Mikä olisi hyvä viiskymppiselle sekaihoiselle bidrogan voiteista.Tai joku käyttää biodrogaa ja pitää sarjan tuotteista,antakaa vinkkejä
3522
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Golden Caviar tuotteet Biodroga sarja, ihotyypin mukaan kasvoille, silmänympärille sekä ihan must tuote huokosia pienentävä seeruumi (auttaa myös muutoin monin tavoin, eikä kuivata tai kiristä).
Täältä edullisemmin kuin Suomesta:
http://www.kosmetikkaufhaus.de/programme/ausgabe_pserie.php?hcode=75&pserie=bdr180
Ja jos tuotteiden yhteissumma yli 100€, niin ei tule mitään kuluja, eikä tietty tulleja eikä ALV kun tulee EU:n sisältä.

Äänestä

Puhdistus Biodrogan cleansing fluidilla ja clarifying lotion

Äänestä

Kommentoi aloitusta


eikö kukaan tiedä kirjoitti:

Eikö kukaan kosmetologi tiedä biodroga -sarjan voiteista. Mikä olisi hyvä viiskymppiselle sekaihoiselle bidrogan voiteista.Tai joku käyttää biodrogaa ja pitää sarjan tuotteista,antakaa vinkkejä

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu