Yhtä asiaa en ymmärrä

, joka jakaa pilluaan on yleensä kova huorittelemaan muita naisia, vaikka hänellä ei ole siihen mitään varaa?
1169
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Hän haluaa spottivalon, ihmisten huomion, siirtyvän muualle kuin itseensä. Ja mikäs siinä, eiväthän hänen omat kuvionsa kestäisikään päivänvaloa. Tyhmä ei ole se, joka kertoo, vaan se, joka uskoo.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


eli nainen kirjoitti:

, joka jakaa pilluaan on yleensä kova huorittelemaan muita naisia, vaikka hänellä ei ole siihen mitään varaa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu