TOXIC BRITNEY! Käykää jättämässä viesti...

...Mitä ootte mieltä mun sivuista!!!!!!!!!
Nää on tarkotettu Britney Spears faneille!
http://www.toxicbritney.k-netti.nu/
5591
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Pritnille ei sovi punaset hiukset :P

Äänestä
  • Ei mustkaa, must siin Toxic musavideossa paras lookki on se timantti zydeemi!
    Ja sit on varmaa musta ja sit on punanen ja sit on se mis se on lentoemäntänä! ;O)

    Äänestä

lääh lääh. Tommosta ku sais kiksauttaa kunnolla ni että juk juk. Puuh.


Oikeesti.

Säälittävää.

Äänestä

Juuh itse tykkäsin noista sivuista. Nainen on hyvän näkönen;)

Äänestä
  • Hienot!
    BRITNEY JA JENNIFER LOPEZ ON PARHAITA LAULAJIA EVER !

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Fani kirjoitti:

...Mitä ootte mieltä mun sivuista!!!!!!!!!
Nää on tarkotettu Britney Spears faneille!
http://www.toxicbritney.k-netti.nu/

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu