No ei ollu kyllä kiitosta ja kunniaa se keikka. Olo on niinkuin sokealla ruusupensaassa. Ei tunnu hyvältä. 35 euron istumapaikoista maksaneena piti taapertaa 30 egen seisomapaikoille, että pääsi edes jonkinlaiseen tunnelmaan.
Noh, toka setti antoi paljon anteeksi ja toki Suvi Teräsniska. Mutta kaikenkaikkiaan vaisu keikka.
Noh, toka setti antoi paljon anteeksi ja toki Suvi Teräsniska. Mutta kaikenkaikkiaan vaisu keikka.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Yö.... voi jeesus teitä taas.. Yön keikoilla ei käy ku bubiruusut ja 80 luvusta haaveilevat juoppoäijät. turhin bändi kautta aikojen... kaikki biisit kuulostavat samalta. Olisit tuhlannut rahasi vaikka viikonloppupulloon ja hakenu citymarketin aletiskiltä Yön dvdn 7,90 ja katellu sitä.
jossain kohti keikkaa pakollinen "final countdown" kohta. Sitäki huipentumaa ne on veivannu maailman tappiin asti. Pändi on kyllä melko väsynyttä shittiä..
..
Yö on ehoton ykkönen ja jokanen keikka on aivan huippu. Näin on näppylät!
Minkä verran oli areenalla eilen porukkaa katsomassa???oliko hyvä meininki,areena niiiin tylsä paikka!!!!
mielestäni keikka ei kyllä ollut tuon rahan arvoinen. Alussa sanoivat soittavansa yhteensä 3 tuntia, no totuus oli et soittivat yli puoli tuntia liian vähän.
Nää mukana olleet "neitoset" eivät kyllä sopineet samaan esitykseen, naisten äänet ei olleet duettoihin sopivia vaan vahvaa ääntä olis kaivattu.