Rytmimusiikin ystävät...

Kiitos 25.10 järjestetystä tilaisuudesta ravintola Aatoksessa. Olipa persoonallinen,
Osama Bin Ladenin näköinen kitaristi, joka loihti aikaimoisen shown !!! Toivottavasti musiikkitapahtu-
mat saavat jatkoa.
2214
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

eihän siellä ollut juuri ketään! on kyllä ihme,että joku edes jaksaa järjestää, kun ketään ei kuitenkaan tule paikalle..

Äänestä
  • Kuutisenkymmentä ihmistä sunnuntai-ilta kuuntelemassa hyvää musiikkia on siis vähän tai ei ketään? Sama kai on kuka tulee vaikka viikonloppuna ,niin ei sinne tule paljoa sen enempää kuuntelemaan laadukasta musiikkia. Pitkästä aikaa sai kuunnella rauhassa musiikkia ja nauttia oikein rauhassa niiltä örveltäjiltä ,jotka huutavat hulluna humalassa niin ettei esityksestä voi lainkaan nauttia.
    Taidokasta soittoa ja vielä huumorilla kaiken lisäksi.
    Lisää samanlaista.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Olin siellä minäkin kirjoitti:

Kiitos 25.10 järjestetystä tilaisuudesta ravintola Aatoksessa. Olipa persoonallinen,
Osama Bin Ladenin näköinen kitaristi, joka loihti aikaimoisen shown !!! Toivottavasti musiikkitapahtu-
mat saavat jatkoa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu