Aika useat heistä ovat homoseksuaaleja, suurimmalla osalla on psyykkinen sairaus ja jokaisella on huumeongelma.
On aivan turha yrittää kiistää, koska olen viranomainen ja työhöni kuuluu tietää nämä asiat.
On aivan turha yrittää kiistää, koska olen viranomainen ja työhöni kuuluu tietää nämä asiat.
Vastaukset 14
Vanhimmat
huono-onninen mies.
hähä! :D
poliisia... ja iskee naiset vielä sen päälle!
...
Sain pakit just, ni lähekkö jädelle?
...
harjoitellaan... toistatte "häivy"-sanan viisitoista kertaa.
...
niin sehän kannustaa sinua rikokseen, joka tekee valtiosta syyllisen?
ns. rehellisistä ihmisistä.Monet ovat älykkäitä herrsmiehiä. Taitavimmat eivät jää kiinni ollenkaan,
"Rötösherrat" jäävät kiinni ja lieventävät sanktion kultaiseki kädenpuristukseksi.
Eihän köyhiltä perustuvan varastavat poliirikot rikollisia ole------hehän itse säätävät Suomen lakipykälät
omiin tarkoitksiinsa sopiviksi
Niin sanottuja linnan venkuloita.Toiset vaan ajautuu rikoksenpoluille jo hyvin nuorena. Mutta kyllä varmaan homoja on enemmän täällä vapaudessa. Huumeongelma on paha jo Suomessa ollut pitkään ja se on ihan omasta itsestä kiinni, haluaako ajautua huumeiden pariin. Tunnen heitäkin mitkä ovat päässet irti huumeongelmasta, mutta se vaatii kovaa tahtoa. Sama koskee myös esim. tupakkaa. Siitäkin luopuminen tuottaa vieroitus oireita. Työssäni tapaan kaikenlaisia ihmisiä ja enpä ole heitä moittinut. Sillä sillähän ei ole mitään vaikutusta, vaan se on ihan omasta tahdosta kiinni, miten haluaa elämänsä viettämään. Mutta kuten jo aijemmin olen sanonut, meillä on vain yksi elämä, niin nautitaan siitä kukin omalla tavalla.
kun täältä kyselet....kaikilla on historiansa..ja syyt tietää jokainen varmasti itse..en lähtis spekuloimaan kenekään menneisyyttä..taikka esittämään asiantuntijaa..koska jokainen tietää parhaiten ittensä ja historiansa...=o)
..musta nää yleistykset tääl netis on muutenkin lähinnä surkuhupaisia ja sääliöitä..millon mistäkin asiasta..on yhtä monta tarinaa, kun on ihmistäkin..ihan kaikessa..=o)
Millainen nainen päätyy vankilaan?
Tuomitaan vankeuteen 4 kertaa useammin, kuin naiset.
Naisille tyypillisin talousrikos on kassankavallus.
Alemmassa kastissa
vauvanmurhaajat
pakkoparittajat
insuliinimurhaajat
perheväkivalatmurhaajat
pedofiilit
jne