Tälläinen on ihanne (ulkoisesti)

21501
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

meepä noihin gootti luoliin, ni luulis löytävän eukko sullekin

Äänestä

Amy Lee on jokaisessa laitetussa linkissä aivan karseen näköinen.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


MetalFan kirjoitti:

Tässä on kaksi naista jotka todella saavat tämän miehen liekkeihin.

Amy Lee:
http://www.freelayouthelp.com/Images/Female_Celebrities/Amy_Lee/images/Amy_Lee_0066.jpg
http://btimmpoker.files.wordpress.com/2008/04/amy-lee.jpg
http://www.tkukoulu.fi/~pansio/perno/PernoPress/2008/tietovisat/Samira/amy lee.jpg

Sharon Del Adel:
http://www.mtv.es/blogfiles/reubenn/sharon.jpg
http://images2.fanpop.com/images/photos/3900000/sharon-den-adel-within-temptation-3972937-832-1248.jpg
http://miojocaipira.files.wordpress.com/2009/05/sharon-den-adel.jpg

Tuollaisten naisten takia sitä tekisi mitä tahansa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu