Uskomatonta.....
.....
2409
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 2
Vanhimmat
Mielestäni jokainen käsipari on tarpeen oli sitten hoitaja tai lääkäri. Nyt tarvitaan kaikkien panosta ja ennen kaikkea siihen konkreettiseen työhön.
Suunnitelmat on suunnitelmia. Nyt ainakin on nähty, että sikapolilla homma on kaaosmaista ja epidemian taltuttamiseksi annetut ohjeistukset eivät toimi. Porukkaa sairastuu koko ajan lisää, huonokuntoiset joutuvat sairaalaan. Kyllä nyt pitäisi jo kutsua kaikki hoitajat sekä lääkärit tekemään työtä, että epidemia saadaan tainnutettua.
suunniteltu,joka paikassa täysi kaaos,terveyden huolto täysin kykenemätön toimimaan järkevästi,johtava lääkäri lähtee vielä lomalle??????tätä ei voi tapahtua muualla kuin kemissä,,,,,,