Varoitus naisille

8124
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

"Pamahdin paksuksi ihan ilman omaa syytäni! Muuten tilanne ei huolestuta, mutta elarit jää niin pirun pieniksi, kun jakamassa on niin monta... Toivottavasti kuitenkin isä kantaa vastuunsa..."

Äänestä

Face-book on sen verran uusi ilmiö, että aika haipakkaa naiset ovat paksuksi pamahtaneet. Etenkin minua naurattaa kohta, että 5 on jo saanut lapsen ja 2 on edelleen raskaana. Ilmeisesti se oli tarkoituskin, joten katkeruuteen ei liene aihetta. Korkeintaan elareiden suhteen, joita kaveri tuskin kaikille makselee. ;-)

Äänestä

"- Dominic pitäisi sulkea Facebookista. Hän tekee naiset raskaaksi ajattelematta seurauksia, sanoo Kerry Martin."

Tekee naiset raskaaksi... I wonder why... hittokuntääonniinvaikee... no, jospa se tästä vielä aukeisi minullekin.

Äänestä
  • horoille täytenä yllätyksenä :)

    Äänestä

...onneksi en ole tuonne erehtynyt. Tiedä kuin ois käynyt....toisaalta äityislomathan ovat aika pitkiä...hmm.

Äänestä
  • Rouva Ratikka ei ainakaan tämän jälkeen avaa Face-book-tiliä. Ajattele nyt, jos joudun 12 muksun aisankannattajaksi. :-(

    Äänestä

  • Ehhe-hee :D

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


kelly-- kirjoitti:

Facebookissa liikkuu sperminator!

http://www.uusisuomi.fi/viihde/76591-iski-naisia-facebookista-tuloksena-12-raskautta

Tai ottakaa talteen.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu