Itä-euroopan naisia netistä?

Onko luotettavia (ei täynnä scammereita) ja mielellään ilmaisia nettideitti-sivuja jossa itä-eurooppalaisia naisia? Venäjä, ukraina, baltian maat, puola, tsekki, romania... :) Näitähän riittää.

Listatkaa sivustoja joista teillä positiivisia kokemuksia. Maininta jos sivusto maksullinen.
6182
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Itse haen varmaan ulkomailta naisen lähivuosina, mutta mitä sä meinaat oikeasti löytää jostain netin kuvapalvelusta? Ei niissä ole mitään! ole fiksumpi kuin minä ja jätä kokeilematta. Ota lentolippu ja mene viikoksi Unkariin niin pääset viidelle treffille saman tien. Ei niitä netin kautta saa. Siellä istut jonkin kivan baarin aulassa tai menet vkl klubeille ja paikkoihin joissa ihmisiä liikkuu! Myös aitoa rakkautta etsiviä tyttöjä, ei vain rahaa hakevia. Tiedäthän sä nettitreffailun ongelman. Kirjoitellaan ja kirjoitellaan ja diipa daapa. Sit todellisuus ei vastaa.

Äänestä

vai ilmaisia sivuja pitäisi löytyä...ja vaimoa etsimään...? Et kai luule että vaimo olisi ilmainen? Kalliiksi tulee vaimosta huolehtiminen. Mihis se sun pätäkkä hupeni? Kehuskelit aiemmin että 'pätäkkää' löytyy.

Äänestä

Älytöntä etsii naista netin kautta.Meet paikan päälle ja valkkaat parhaat päältä.Pietariinki on niin lyhyt ja helppo matka Suomesta eli reissun päälle vaan ja ole rohkee kun lähestyt naisia.

Äänestä
  • rohkaistuu...? Vetämällä pään täyteen, ei ainakaan viehätä kunnollisia naisia. Setelilappuliisat saattavat olla kiinnostuneita, jos löytyy tarpeeks seteleitä.

    Äänestä

  • gulp gulp harasooo kirjoitti:

    rohkaistuu...? Vetämällä pään täyteen, ei ainakaan viehätä kunnollisia naisia. Setelilappuliisat saattavat olla kiinnostuneita, jos löytyy tarpeeks seteleitä.

    mutta toisaalta onnistuu myös juomisen ja naisten erottaminen hyvin. juuri itse tulin pietarista tuossa heinäkuussa ja oli taivaallista katsella toppeja joiden läpi paistaa kauniisti nännit ja nainen hymyilee jutellessa. SIIS IHAN KÄSITTÄMÄTÖNTÄ kokemusta. Miten naisellista ja aistikasta seuraa. tutustuin pariin tyttöön. ovat iloisia ja innoissaan, ennakkoluulottomia länsimaista normaalinnäköistä miestä kohtaan. en kehu itseäni komeaksi, mutta en missään nimessä rumakaan ole koska saan suomessakin seuraa ja flirttejä.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Nainen idästä kirjoitti:

Onko luotettavia (ei täynnä scammereita) ja mielellään ilmaisia nettideitti-sivuja jossa itä-eurooppalaisia naisia? Venäjä, ukraina, baltian maat, puola, tsekki, romania... :) Näitähän riittää.

Listatkaa sivustoja joista teillä positiivisia kokemuksia. Maininta jos sivusto maksullinen.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu