Hullu liikkeellä

Joku hullu vastaa minulle minun nimimerkillä. Se on se sama kuka kettuilee muutenkin minulle eikä pysy asiassa. Kaikenlaista kahelia heilumassa. Musiikista ei puhetta, ei tässä paikassa.
2199
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Sama henkilö käyttää täällä taas nimimerkkiäni höpisten Elyseestä. Että muka Beethovenin kynästä.

Mutta minä olen se ainoa oikea Anja. Minä en ole Beethovenin kynästä vaan äidin ja isän kynästä. Eikä sukunimeni ole Beethoven vaan Anjanen.

- halusi teille yösydännä kertoa tämä lyyli

Äänestä
  • Joku mies on taas minun nimimerkin kanssa asialla on taas tullut otettua vai. Jessus kun ne on kaheleita.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anja Anjanen kirjoitti:

Joku hullu vastaa minulle minun nimimerkillä. Se on se sama kuka kettuilee muutenkin minulle eikä pysy asiassa. Kaikenlaista kahelia heilumassa. Musiikista ei puhetta, ei tässä paikassa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu