Tuttu siviilinainen on alkanut soittelemaan ja ehdottelemaan tapaamisia. Sit kun sopii tapaamisen, niin kertoilee lähinnä vain työasioita. Vähän kuitenkin yllätyin hänen aktiivisuudestaan ja sinnikkyydestään. Kannattaako tapailua jatkaa? Kysehän on kuitenkin siviilistä..
Siviili yrittää jotain
Jouka-Hainen
10123
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 10
Vanhimmat
Helpoimmin pääset siviilistä eroon kun kerrot sille, että aiemmin olet ollut lähikontaktissa ainoastaan ammattilaisten kanssa. Se kun on siviileistä niin tuomittavaa, että jättävät sinut välittömästi rauhaan. ;-)
..mutta on armottomassa vauvakuumeessa. Luulee ilmeisesti, että olet kovassa puutteessa ja uskoo, että sopva tilaisuus tulee joka tapauksessa.
Eli muista pitää kortsuja aina mukana. Ja jos kortsut unohtu, niin sitten vaan hj, bj tai kakkonen.
Ystävä alla, tyttökaveri päällä. Ehdoton suositus!
Kyse voi olla siitä, että nainen haluaa vain seksipalveluja sulta. Jos ette tee sopparia, niin älä päästä naista päälle.
Ei armeija pakota oleen vain toisten sotilaitten kanssa vaan voi pariutua siviilin kanssa ihan huoleti. Näin väittäisin :)
soltun pariutua soltun kanssa, tulee muuten esitutkinta ja poistumiskieltoa.
Ne ei sit tosiaan hyvällä silmin katso kahden soltun pariutumista. Suomen Puolustusvoimissa ei näköjään vielä olla kuultu suvaitsevaisuudesta ja sen semmoisista uusista muodikkaista hapatuksista :)
tää aloitus on mielenkiintoinen. koskaaa on ongelma tällaisen miespuolisen kaa..
ELi että selvästikkään mitään kemiaa ei ole, mutta mies pitää aktiivisesti yhteyttä, heittää kaverillista läppää mutta vonkaa silti ja rakentelee kuvitelmia..onkohan sillä vauvakuume?????pakko olla...sekin on "siviili" eli mun vanha tuttuni. outoa.
Tapaus voi olla riippakivi, joka aiheuttaa kaikenlaista hässkkää irtaantumisvaiheessa. Eikä nainen sitten loppupeleissä tulekaan edullisemmaksi kuin ammattilainen. Ja lisäksi voit joutua palveluntuottajaksi, heh..
(¤)