Minkähänlaisen sähköpostiviestin

laittaa? Haluaisin tutustua sinuun, mutta miten sen sanoisi?
7713
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

haluaisit laittaa sen viestin??

Äänestä
  • suloiselle ruskasilmäiselle miehelle.

    Äänestä

  • Yhdelle kirjoitti:

    suloiselle ruskasilmäiselle miehelle.

    Vai jollekin..........muulle??

    Äänestä

  • gkgJdds kirjoitti:

    Vai jollekin..........muulle??

    on ihanat ruskeat silmät ja nimesi alkaa M-kirjaimella, niin ehkäpä juuri sinulle. Kukaties...

    Äänestä

Vaikka näin:

Sellasta mun on tehnyt mieli kysyä, et lähtisitkö mun kans joku ilta

Äänestä
  • Jätti pois lopusta hakasulut ja vaihtoehdot tuon ilta sanan perästä, eli leffaan, kahville, syömään, tjsp.

    Äänestä

Siinähän se, ei se sen kummempaa tarvitse ja johan alkaa tapahtua, äijähän jo tärisee "hermovilusta" kun tuollaisen viestin saa. ; )

Äänestä

Kommentoi aloitusta


sulle voisi kirjoitti:

laittaa? Haluaisin tutustua sinuun, mutta miten sen sanoisi?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu