Crocutan tukihenkilöt

jazuli

siivoojaperse

yksinkertainen.blondi

kirpela

vänksy
689
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Mun mielestä siinä jätkäs ei ole ilmenny mitään vikaa.

Äänestä

tarttisinki parin vuoden päästä..alkaa olla nyt jo pikkasen tarvetta niille..=o)

mjoohoo..tukihenkilö sulla on housuissasi....

Äänestä

Mitä mä nyt oon tehny?

Äänestä
  • kehunut nimerkki Crocutaa?

    Äänestä

Äläs taas unohda mua palstakiusaaja :)

Äänestä

alkoi kiinnostamaan crocutan vastustajat. Mä en ole tukihenkilö, mutten ole vastustajakaan.

Dualismin kiroja ei voi näköjään täälläkään enää välttää...

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


cro cro kirjoitti:

jazuli

siivoojaperse

yksinkertainen.blondi

kirpela

vänksy

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu