Meikkaavat naiset

Aivan ihania! Tykkään kun teidän naamalla voi suorastaan haistaa aidon ihmisen, mikä ihana kaunistus. Ripaus intiaania naisen naamassa. http://yle.fi/uutiset/ulkomaat/2009/11/perussa_tapettu_ihmisia_rasvan_takia_1172041.html
8632
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

No, minä olen sitten todella arvokas satoihin tuhansiin menee kilohinta rasvalla mitattuna....Vaarassa.

Äänestä

aamulla kun meikit on poskella, ei varmaan näytä viehättävältä enää!! miten he yleensä uskaltavat pestäkkään meikkejään pois kun niillä yritetään peittää omaa aitoa itseään. vedetään paksu meikki naamaan jotta näyttäisi sillä hetkellä kauniilta. se on ihan sama jos laitat push apit tai yrität vetää läskejäsi kasaan tiukilla farkuilla, mahtaa olla näky kun ne riisutaan, tuollainen on huijaamista.

Äänestä
  • Et tainnut katsoa linkkiä?

    Äänestä

on maksettava! Ihan sama mitä tuolla kehitysmaissa puuhataan niin sitä ei pidä yleistää sivistysmaissa jossa suurin osa on kasvillisuuteen liitettävää luonnontuotetta.
Todettu on että suurin ryhmä miehissä jotka näistä asioista kitisevät ovat niitä miehiä jotka haisevat hieltä ja samat vaatteet 5v ja pitävät junttinaisiaan nyrkin ja hellan välissä!
Tervetuloa 2000 luvulle...

Äänestä
  • Siis sinun mielestäsi on ihan sama, vaikka sun meikkeihin ja naamarasvoihin on tapettu ihmisiä? Voi miksi suomalaiset naiset on tällaisia pissiksiä.

    Äänestä

  • junttimies kirjoitti:

    Siis sinun mielestäsi on ihan sama, vaikka sun meikkeihin ja naamarasvoihin on tapettu ihmisiä? Voi miksi suomalaiset naiset on tällaisia pissiksiä.

    Osu ja upposi! Mukavaa viikonloppua asiaa pohtiessa:))

    Äänestä

  • junttimies kirjoitti:

    Siis sinun mielestäsi on ihan sama, vaikka sun meikkeihin ja naamarasvoihin on tapettu ihmisiä? Voi miksi suomalaiset naiset on tällaisia pissiksiä.

    "Siis sinun mielestäsi on ihan sama, vaikka sun meikkeihin ja naamarasvoihin on tapettu ihmisiä?" - nim. Nainen 2010: "Ihan sama mitä tuolla kehitysmaissa puuhataan niin sitä ei pidä yleistää sivistysmaissa jossa suurin osa on kasvillisuuteen liitettävää luonnontuotetta." Mitä kohtaa et ymmärtänyt?????dumass.

    "Voi miksi suomalaiset naiset on tällaisia pissiksiä." - Suomalaiset??mitä sä mitään suomalaisista tiedät kun et edes kieltä ymmärrä hahahahahah!!dumasssssss. junttimies nimensämukaan, onko palattu Kiven aikaan, eikö ole enää mitään sivistystä?

    Äänestä

Onneks käytän enimmäkseen kasvisperäistä luomukosmetiikkaa. JA VITTU KUN TÄÄ MAAILMA ON NIIN HELVETIN SAIRAS SAATANA!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Olette ihania! kirjoitti:

Aivan ihania! Tykkään kun teidän naamalla voi suorastaan haistaa aidon ihmisen, mikä ihana kaunistus. Ripaus intiaania naisen naamassa. http://yle.fi/uutiset/ulkomaat/2009/11/perussa_tapettu_ihmisia_rasvan_takia_1172041.html

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu