Mikä maila teillä on, ilmaveivaukseen siis?
Onko Fat Pipe Hole 27 hyvä veivimaila aloittelijalle? :--)
Ja se kuppi, minkälaine sen pitäis olla?
Ilmaveivaus, mailat
10
1450
Vastaukset
- hj
minulla ei ole ilma veivaus mailaa
fat pipe hole 27 on hyvä veivimaila
kupin kannattaa olla vähän pienenpi kuin pallo- Susssuuuuuh1
Okei kiitos vinkistä :--)
- exelman
on se iha hyvä
- niko10v.
lol mä oon 10v ja osaan ilmaveivata helposti mut oon kyl harjoitellut mut toi sun fat pipe hole27 on hyvä
- :D
fatpipen hole 27 ei oo paras jos haluaa sellaisen ilma veivi mailan jolla ei saa pelata niin osta freebhandy niitä myyään suomessa mutta eniten ruotsissa niilla onihan liian helppo ilmaveivaa kokeile.
- veiv@ri
kannattaa aloittaa halvasta mailasta mutta jos on hyvä veivaamaan niin EXEL on hyvä
- ZeroZe123
mää oon veivannu pian jo 2 vuotta ja mulla on ainaki FatPipe Hole ja se on mun mielest paras, siin on joku 27-33mm kuppi.
- veivi
Mikä on paras veivi maila?
- Anonyymi
miten tehdä se kuppi siihen? itellä on mennyt kaksi lapa jo rikki kun en saa sitä tehtyä.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mikä se Mira Luodin ohjelma oli?
Ja onnistuiko hiljaiseksi maksaminen sittenkään, jos myöhemmin sanoo, että tuollaista tapahtunut? Ihmiset alkaa pohtiin33611471IL - Kansanedustaja tehnyt ITSEMURHAN eduskuntatalossa!!
"IL:n tiedot: Kansanedustaja tehnyt itsemurhan Eduskuntatalossa Iltalehden tietojen mukaan kansanedustaja on tehnyt its3567833Mira Luoti koki seksivvaltaa sarjan kuvauksissa. Otti hyssyttelyrahat mutta nyt julkistaa asian?
Kun hyvin tietää että helppo päätellä mikä ohjelma kyseessä. Ja jos koki oikein "väkivaltaa" eli raisk, niin edesvastuut872654Verinen koira
Mikä juttu on tämä Karhumäellä pyörinyt verinen koira? Oliko hyökännyt jonkun kimppuun?952185Eemeli Peltonen teki itsemurhan eduskuntatalossa
Kevyet mullat sitten vaan. Ei mulla muuta.1402056Mira Luoti, Vain Elämää
kausi 8. mukana aluksi mm. Terhi Kokkonen ja Mira Luoti. taustalla myös Danny ja Kashmir. paljonko 1+1 olikaan?61611- 1101251
Mopokeulija
Poliisit saisivat käydä noukkimassa sinipuseroisen keulijan tuota pikaa. Koulureppu selässä yhdellä pyörälla S-Marketin521054Sonnisen turha valitus selvästä asiasta !
Nyt tuli sellainen valitus jossa ei järjen häivää, Sonninen ja koko hallinto munaa itsensä. Hänestä on tulossa pilkunnus26898MUISTATTEKO SEN?
Karhean tummansövyisen raastavsn huudon : RYKIKÄÄ! NIITÄ RAATOJA@ RÄKIKÄÄ NIITÄ EAATOJA!btämän paeoni aina toivotti rakk312782