Läheisessä kaupassa on myyjänä yksi söpö tyttö, jonka veikkaisin olevan jostain muslimimaasta kotoisin. Ei kylläkään käytä huivia tai mitään. Uskaltaakohan sille yrittää jutella jotain ja ehkä pyytää treffeille, vai saako siitä sitten turpaan joltain sen sukulaisilta?
Uskaltaako muslimityttöä
kysyä treffeille?
11461
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 11
Vanhimmat
Tottakai uskaltaa lähestyä! Suomessa kun ollaan niin eletään suomalaisten tavalla. Täällä saa tehdä aloitteita sekä miehet että naiset ja se on oikein. Yhtä hyvin voit saada turpaan jonkun suomalaisen tytön sukulaisilta, jos ne olisi idioottia sakkia. Jos maahanmuuttajan sukulaiset alkaa uhitella tuollaisen takia, niin ei muuta kuin menköön he takaisin sinne, mistä ovat tulleet.
Musliminaisen sukulaiset rankaisevat naista, mikäli hän ei saa seurustella vääräuskoisten kanssa. Sinä olet siis turvassa.
Häneltähän voinee ekana juuri kysyä juuri tätä voisko hän edes lähtee suomalaisen kanssa liikkeelle...fiksu tyttö varmaankin sanoo jos sayid setä ei ole iloinen tästä hommasta ;)
tapettiin juuri yksi pakistanilainen nainen. Tappajat pakistanilaisia miehiä. Suomen ensimmäinen kunniamurha?
Lähes varmasti naisen tappaneet miehet ovat hänen sukulaisiaan. En kuitenkaan ole niin optimistinen, että kuvittelisin tämän olleen ensimmäinen kunniamurha Suomessa.
Kyllä tuollaista musliminaista voi ihan hyvin lähestyä eikä tarvitse pelätä sukulaisia tms. Suomessa asuu myös vapaamielisempiä muslimeja ja naisia jotka eivät käytä huntua, juovat kaljaa ja polttavat tupakkaa, silti heillä on tietyt periaatteet. Halata ja pussailla kyllä voi ja lisäksi voi käydä kylässä tai pyytää syömään (mutta porsaanlihaa eivät suostu syömään). Ja seksiä ehdottomasti ei heru, vapaamielinenkin musliminainen haluaa naimisiin ja kultasormuksen sormeen ennen kuin suostuu sänkypuuhiin. Lisäksi naista pitää kohdella kuten prinsessaa, baarissa pitää tarjota kaikki juomat ja kaupassa maksaa ruokaostokset. Suomalaisnaiset yleensä maksavat ruokaostokset puoliksi eivätkä edellytä lahjoja yms.
Jos on suominaisiin tottunut niin tuollaisen musliminaisen kanssa hengaillessa tulee vähän vedätetty ja hyväksikäytetty olo.
No mites, antavatko muslimitytöt suuhoitoa? sehän ei mm. Bill Clintonin tulkinnan mukaan ole seksiä? Dear bees and honey, tämä on tosi tärkee kysymys mulle.
Sylissä istumisessa ja kielareissa menee raja. Tissejäkin saa kähmiä vaatteiden ulkopuolelta mutta ihan turha yrittää sen kummempaa.
Jos tienaisi riittävän hyvin (muutaman tonnin kuussa edes) niin kai sitten voisi tarvittaessa ja ongelmitta ostaa jonkun 700€ kultasormuksen niin saisi nätin naisen käyttöönsä niin pitkäksi aikaa kuin jaksaa tosi temperamenttisen musliminaisen mäkätystä kuunnella.
Tuo, että suuseksi ei ole seksiä, on puhtaasti katolilainen käsitys. Hyvin yleinen esimerkiksi Italiassa ja Yhdysvalloissa. Yhdysvalloissa suuri osa teineistä vastaa kyselyssä, että eivät ole harrastaneet seksiä, mutta vastaavat samalla että ovat ottaneet poskeen tai nuolleet pillua. Italialaiset miehet taas saattavat ehdottaa iskemilleen turistinaisille suuseksiä, koska se ei ole pettämistä (koska se ei ole seksiä).
Muslimit pitävät suuseksiäkin seksinä, joten se kuuluu vain avioliittoon. Muslimimies tietysti saa harrastaa seksiä myös avioliiton ulkopuolella. Tosin miehen naiselle antama suuseksi on muslimimaissa harvinaista. Luin joskus uutisartikkelin, jonka mukaan useat muslimimiehet olivat tiedustelleet imaamilta, onko hyväksyttävää nuolla vaimon pillua. Imaami oli joutunut tarkistamaan asian, mutta tullut lopulta siihen johtopäätökseen, että se on ok, koska Allah ei sitä erikseen kiellä. Tähän perustuu käsitykseni miesten antaman suuseksin harvinaisuudesta muslimimaissa.
ja sinä asut Suomessa. Sinä määrät täällä. Ei täällä mitkään vitun apinat sano saako seurustella vai ei. Tämä on sinun reviirisi.
ei herran jumala näitä neitejä.
ja sinä asut Suomessa. Sinä määräät täällä. Ei täällä mitkään muslimit sano saatko mennä uimaan uimahallin ollessa auki. Ei kun hetkinen. Kyllä sanovat.
http://www.uusisuomi.fi/kotimaa/34546-musliminaisten-uimavuoroa-vaitetaan-syrjinnaksi
Herran jumala mikä neiti olet.