Seurustelen ulkomaalasen anisen kanssa ja kyllä ulkomaalaiset naiset ovat vaan niin paljon parempia, ystävällisempiä ja mukavampia kuin katkerat, omituiset ja tylyt suomalaiset ämmät. Nykyinen tyttöystäväni on venäläinen ja tätä ennen seurustelin eestiläisen naisen kanssa. Viime vuosina olenkin ollut vain ulkomaalaisten naisten kanssa enkä enää voisikaan seurustella jonkun kaljamahaisen epäsiistin ja tylyn suomalaisen ämmän kanssa.
ulkomaalaiset naiset parhaita
tämän todennut
3103
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
ketä sinä oikein yrität vakuutella? Itseäsikö? hehehehee
Eikö sulle ole erittäin selvästi jo ilmoitettu että tottakai ulkkisnaiset sopivat kaltaisillesi miehille
parhaiten. Etenkin jos olet joutunut jo aiemmin tyytymään suomalaisista naisistakin vain kuvailemasi mukaan "kaljamahaiseen epäsiistiin ja tylyyn ämmään". Toisin sanoen et siis kelvannut paremmille suomal.naisille? Joten hyvä se jos kelpaat ulkkisnaiselle, tuskin paremmat suominaiset siis menettivät yhtään mitään heheheheeeee
Viimeksihän tarinasi meni näin:
"Tapasin 10 vuotta sitten silloisen virolaisen tyttäystäväni, ja sen jälkeen olen ollut vain ulkomaalaisten naisten kanssa. Nyt olen naimisissa venäläisen naisen kanssa. Ulkomaiset naiset ovat yleensä mukavia, seurallisia ja ystävällisiä, toisin kuin suomalaiset usein katkerat ja omituiset ämmät. En voisi enää seurustella kenenkään omituisen suomalaisen luuseriakan kanssa."
http://keskustelu.suomi24.fi/node/8538913
ps. Joko otit siitä edellisestä mielikuvitusvaimostasi avioeron, kun nyt taas seurustelet uuden kanssa?
Tai sitten se kauppaa jotakin ? Kiinnostaisi varmaan poliisiakin...