Tietäiskö joku

jotka olis saman tyyliset kuin levi´s 501 ja sais olla siistit ja hyvä värivalikoima ilman isoja koristeita.

Mitä te olette laittaneet jalkaan leviksien jälkeen ja todenneet hyviksi?

HELP ME!
3160
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat
  • OSOITTEKSI niin menee oikeisiin farkkuihin.

    Äänestä

valitse liikkeen sivulta farkut ja ne on 58/97] eli missä on brodeerauksia

Vaikaaksi menee

Äänestä

Kommentoi aloitusta


farkuista kirjoitti:

jotka olis saman tyyliset kuin levi´s 501 ja sais olla siistit ja hyvä värivalikoima ilman isoja koristeita.

Mitä te olette laittaneet jalkaan leviksien jälkeen ja todenneet hyviksi?

HELP ME!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu