Musiikki iPodista iTunesiin?

blöbölböölbölbööbö

Joo elikkä kävi sellainen pieni onnettomuus että vanhan koneen kovalevy meni paskas iha yks kaks ja ei ollu varmuuskopiota iTunesista, eikä mistään mitä siellä on. ): Ja vanha kone siis ei mee enää mitenkään päälle ja asiantuntijatkin sanoi että kovalevyltä ei voida pelastaa mitään... Ja nyt sitte on musiikit iPodissa, mutta uuden koneen iTunes sanoo sen että kyseinen iPod on tekmisissä toisen iTunes kirjaston kanssa ja että tuhotaanko iPodin sisältö uuden kirjaston luomiseksi. Niin että onko mitenkään mahdollista ladata iPodilta iTunesiin tai ylipäänsä mihinkään? Joo ja anteeksi tämä romaani. :D

3

510

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • 1stMacFinn

      Etsi Senuti niminen softa, se ainakin osaa ton. On niitä muitakin, google on ystävä.

      • pokjdhcvbk

        Kiitostaa. (::

        Joo ei oikee eka meinannu toi Senuti toimia mutta ku sammutin konee ja vähä aikaa yritin nii sai sitte kopsattuu. Kiitos paaaljon! =)


    • oopee___

      Miten sen musiikin voi tuoda, onko se se tuo ostokset kohteesta ipod(X)? Sitä kun painan, ei iTunes suostu toimimaan, vaan valittaa ettei joidenkin kappaleiden tuominen onnistu.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Laitetaas nyt kirjaimet tänne

      kuka kaipaa ja ketä ?
      Ikävä
      177
      11218
    2. Pieni häivähdys sinusta

      Olet niin totinen
      Ikävä
      54
      5328
    3. Taas ryssittiin oikein kunnolla

      r….ä hyökkäsi Viroon sikaili taas ajattelematta yhtään mitään https://www.is.fi/ulkomaat/art-2000011347289.html
      NATO
      47
      2576
    4. Missä olet ollut tänään kaivattuni?

      Ikävä sai yliotteen ❤️ En nähnyt sua tänään söpö mies
      Ikävä
      37
      2266
    5. Vanha Suola janottaa Iivarilla

      Vanha suola janottaa Siikalatvan kunnanjohtaja Pekka Iivaria. Mies kiertää Kemijärven kyläjuhlia ja kulttuuritapahtumia
      Kemijärvi
      13
      1791
    6. Valtimon Haapajärvellä paatti mäni nurin

      Ikävä onnettomuus Haapajärvellä. Vene hörpppi vettä matkalla saaren. Veneessä ol 5 henkilöä, kolme uiskenteli rantaan,
      Nurmes
      43
      1685
    7. Tiedän kuka sinä noista olet

      Lucky for you, olen rakastunut sinuun joten en reagoi negatiivisesti. Voit kertoa kavereillesi että kyl vaan, rakkautta
      Ikävä
      33
      1332
    8. Känniläiset veneessä?

      Siinä taas päästiin näyttämään miten tyhmiä känniläiset on. Heh heh "Kaikki osalliset ovat täysi-ikäisiä ja alkoholin v
      Nurmes
      36
      1275
    9. Tulemmeko hyvin

      Toimeen ja juttuun keskenämme? Luulen, että sopisit hyvin siihen ☀️ympäristöön, paljon kaikkea erilaista.♥️mietin tätä s
      Ikävä
      6
      1096
    10. Daniel Nummelan linjapuhe 2025

      Kansanlähetyksen toiminnanjohtajan Daniel Nummelan linjapuhe tänään. Rehellistä analyysiä mm. evlut kirkosta ja piispo
      Luterilaisuus
      112
      1014
    Aihe