Kusimetsä ei voittanut yhtään mitallia

Kusimetsä ei saavuttanut "urallaan" yhtään henkilökohtaista arvokisamitallia.

Ei siis ihme, että tuota säälittävää tyyppiä alkoi kiinnostaa kaiken maailman mömmöjen käyttäminen suorituksen parantamiseen.
2199
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Ite ot kusimettä tuossaa ei ole edes vitsiä

Äänestä

Pakkoko sunki on tänne tulla kommentoimaan isometsästä yhtää mitää jos et edes tiedä mistä sä puhut....!!
Jari on voittanu MM-pronssin Thunder Bayssa 1995 takaa-ajossa.....!!
et kannattas sunki eka vähä selvittää asioota ennenku tuut viisasteleen...!!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kusimetsän maksettava korvauks kirjoitti:

Kusimetsä ei saavuttanut "urallaan" yhtään henkilökohtaista arvokisamitallia.

Ei siis ihme, että tuota säälittävää tyyppiä alkoi kiinnostaa kaiken maailman mömmöjen käyttäminen suorituksen parantamiseen.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu