Löytyykö Kemi Tornio alueelta hammaslääkäreitä jotka laittavat implantteja ja posliinipinnoituksia?
Hammashoitoa
Korjausta vailla
2268
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 2
Vanhimmat
Kysyjä kysyi Kemi-tornio - alueen keraamisten hampaiden asiantuntijaa. Joku vastasi että kemissä on www.hyvahammas.fi - yhtiön toimipiste, se on nimenomaan laboratorio. Onko sheriffi taas puoli-unissa poistellut kaikki viestit, joissa ei erikseen kehuta torniota ja tornion yrityksiä? Ainakin eilen täällä oli useampikin kommentti tähän ketjuun.
1. En ole poistellut, en puoli- tai kokounisena. Tosin jälkimmäisestä tilasta en voi olla varma, en välttämättä aina tiedä, mitä unissani teen.
2. 43209940:n kerran: Ylläpitokin poistelee mitä poistelee, jos putkan tympeä ja vastenmielinen seriffi ei jostain syystä ole aina koneen edessä, varsinkin jos joku on pyytänyt viestiä poistettavaksi. Moinen pyyntö kun aina ohjautuu sekä ylläpidolle että ilkeälle mulkeroseriffille.
3. KVG on aina erittäin hyvä ja nopea keino tällaisiin "missäsejatämäfirmajamihinastiseonauki"-kyselyihin. KVG on jopa parempi kuin Suomi24:n keskustelupalstat, eikö olekin uskomatonta?
4. Hyvää Joulua.