Hei lukijat. Olen tässä seuraillut sivusta erään vaimoni serkun touhuja sivusilmällä, neiti on "seurustellut" erään tummahipiäisen miehen kanssa on useamman vuoden. Tosin en tiedä voiko sitä seurusteluksi sanoa vai joksikin muuksi, mutta kyseinen herra on melko nopea liikkeissään. Suomessa hän on ollut noin 5-6v, tänä aikana hän on saattanut raskaaksi vähintään 5 eri naista (Virallisia lapsia löytyy 7 kpl, epävirallisia en uskalla edes arvailla ehe.) Pettää minkä ehtii vaimoni serkkua jne, silti se nainen katselee sinisilmäisenä kun hänen rakas suklaasilmänsä on niin ihana mies. Ohhoijaa tätä menoa taas. En haluaisi yleistää mutta onko ne mokkak****lit todella niin ihania suomalaisen naisen silmissä? Paras oli tämän viimeisimmän suhteen ulkopuolisen mukulan syntymä loppukesästä, jonka äiti suoraan sanoen kuolaa tätä savannien kasvattia.
Taitaa pitää paikkansa että mustilla on valkoista pidempää, sekä se että mitä suurempi sika olet sen enemmän löytyy "vientiä" naisten keskuudessa. Kovimmat murhamiehethän saavat naisilta paljon ihailijapostia vankiloihinkin, ilmisesti se on se kuuluisa äidinvaisto tjms joka saa aikaan tämän. Kuvitellaan että voidaan muuttaa miestä jos se mies saadaan itselleen. Ei sitä miestä kukaan muu muuta kuin mies itse. Kommentteja kiitos.
Taitaa pitää paikkansa että mustilla on valkoista pidempää, sekä se että mitä suurempi sika olet sen enemmän löytyy "vientiä" naisten keskuudessa. Kovimmat murhamiehethän saavat naisilta paljon ihailijapostia vankiloihinkin, ilmisesti se on se kuuluisa äidinvaisto tjms joka saa aikaan tämän. Kuvitellaan että voidaan muuttaa miestä jos se mies saadaan itselleen. Ei sitä miestä kukaan muu muuta kuin mies itse. Kommentteja kiitos.
Vastaukset 3
Vanhimmat
Miestä ei muuta kukaan muu kuin mies itse. Onneksi jotkut miehet haluavat muuttua.
sitä vaimosi serkkua sekä tätä toista kuolaavaa naista henkilökohtaisesti. Sillä tavalla varmaankin saat sen oikean vastauksen, mikä tuossa pettävässä miehessä oikein viehättää.
Minä en katsoisi tuollaista touhua hetkeäkään, en ulkomaalaiselta enkä suomalaiseltakaan mieheltä. En myöskään ole lähettänyt ihailijapostia murhamiehille, enkä tunne ketään muutakaan joka niin olisi tehnyt ;).
Eli eiköhän kuitenkin aika marginaalinen joukko ole kyseessä. Jos ainoa kriteeri miehelle on musta iho, niin sitten ei varmaan haittaa vaikka ukko pykäisi alulle suhteen ulkopuolisia mukuloita viikottain. Jos taas haluaa arvomaailmaltaan samanlaisen ja kunnollisen miehen itselleen, valintaa ei kannata tehdä pelkän ihonvärin tai kansalaisuuden perusteella. Meitä on moneen junaan, nääs.
Joo, en minäkään ole lähettänyt murhamiehille postia. Vähän aikaa olin kirjeen vaihdossa vankilakundin kanssa (joku talousrikos sanoi olleen?) pienenä (17-16v) muutenkin ihan ihme äijät vastaili minun kirjeilmoituksiin...(ei ollut onneksi nettiä nuorella biddellä...) Mutta ei siinä ollut mitään järkeä (vaikka sinänsä rikollinen mielen laatu on kiinnostava..ristiriitaisella tavalla ja siihen liittyy myös marginalisointi).
Vankila kundille propsit siitä, että vastasi aina nopeiten... mutta niillä muilla kundeilla oli sitten vapaa elämä velvollisuuksineen ja vaaroineen;D
Varmasti tiettyä naistyyppiä kiehtoo pahapoika ja varmasti siinä on myös äitimistarvetta takana (toisaalta myös vaarallinen elämä voi kiehtoa. toisaalta juuri ne kiltit kunnon tytöt saattaa kaivata vastapainokseen jotain kummajaista... )
(eli juuri niitä kauniita vähän bimboja naisia, joiden perään kaikki "kunnon miehet" aina itkee tällaisilla palstoilla ja valittaa että miesten hurja päät saa just ne... ks. Laasanen: Naisten seksuaalinen valta)
Pakko myöntää, että Ahma on aika lailla paha-poika (mutta ei väkivaltaisella tai rikollisella tavalla)
rento, huolimaton, selvää ei saa että mitä se ajattelee noin yleensä (muuta paitsi seksiä...koska suurin osa jopa d-analyysi ajattelee sitä!). Toisaalta enpä ole minäkään täysin hyvä ihminen (joka tekisi läksynsä, menisi nukkumaan ajoissa, ei hermoilisi tai koskaan rikkoisi itseään tai muita tai muiden asettamia rajoja)
mutta minusta pidetään siksi, että minä en tuomitse (ainakaan rankasti) enkä asetu kenenkään yli (enkä suostu menemään ali) tiedän milloin sanoa mielipide ja milloin se ei ole paikallaan eli kyllä minä olen aika hyvä vaikken ehkä perinteisessä mielessä...
Ahma se taas yllätti kysymällä että mitä MINÄ haluan joululahjaksi... (monta kertaa kysy...)
Mikä sitä vaivaa... mitä pahaa se on "taas" tehnyt?
No joo ei pidä vielä riemastua... jouluun mennessä se on unohtanut kaiken;D
Itse ehkä ostan takin sille tai nikotiinilaastareita....
Tässä voi käydä vielä niinkin hyvin, että kun ahma aikuisten oikeasti alkaa minusta tykkäämään minulta menee maku;D olipa ruusuiset kuviot...
(skeptiseksi tulee ihmisyyden suhteen kun su24 palstaa lukee, myös suomi miesten osalta, vaikka ne yliopistolla leikkii niin maailman kansalaista ja feministiä, niin todellisuudessa itku silmässä kirjotellaan täällä, että taaskaan ei pillua saatu ku romanit varasti kaikki ja käden kans menin nukuun ;D
Kuka voi tietää ketkä täällä toisia haukkuu ja Laasasta komppaa "kunnon miehenä";D)