Pian on 17. 12 päivä

ja käräjäoikeuden päätös hirvijupakasta pitäisi tulla, odotan vesi kielellä... sllurrppss!
4463
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Joudutko lusimaan?

Äänestä

Miten käyn hirviherroille? Menkääpä kuuntelemaan tuomio ja raportoikaa palstalla, odottelen uutisia kovasti...tä.

Äänestä
  • Kaiki syytteet nurin....heh....sen tiesi odottaakin!
    Kuka maksaa viulut???

    Äänestä

  • laamannit kirjoitti:

    Kaiki syytteet nurin....heh....sen tiesi odottaakin!
    Kuka maksaa viulut???

    tietenkin maksaa.Mut meneekö hoviin ?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


slurpsista kirjoitti:

ja käräjäoikeuden päätös hirvijupakasta pitäisi tulla, odotan vesi kielellä... sllurrppss!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu