mikä pallopeli on fyysisin eli tosimiesten laji?
a) jääkiekko
b) jenkkifutis
c) rugby
P.S. tosimiehet eivät käytä kypärää
Hähä! :D
kovin pallopeli
viIi
9
158
Vastaukset
- Oopust
aussifutis, sitten tulee pitkä matka tyhjää, sitten ei tule vielä mitään ja sitten ehkä tulee rugby...
- viIi
Suomen aussifutismaajoukkue 2007..
http://fi.wikipedia.org/wiki/Tiedosto:Joukkuekuva1.jpg
Hähä! :D
- Anonymf.
se on.
- viIi
...
- on
viIi kirjoitti:
...
on
hähäää!
- biljardihan
se kovin laji on,siinä pitää olla kovana http://hikipedia.info/wiki/Taskubiljardi
- monte34
on hemmetin kovat pallot
Jääkiekossa ei ole palloa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1851559
No nytkö tuli lähtö Orpolle?
Pieniä oli Marinin aamupalasilakat joulukaloiksi vrt. Orpon 35 miljoonan euron kähmintä johonkin Vapaavuoren urheiluhall2031443Kauhavan häiriköijistä
Juttua Iltalehdessä. Pakko sanoa että noi nuoret on kyllä ihan pimeitä. Putkin peltoja jupksevat kiusaamaan kun ei tietä431139Haluan sinut, kuuletko minua.
Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad44836- 14720
Miksi Lapset kiusaa yöllä
Miksi Lapset kiusaa yöllä ihmisiä? Miksi vanhemmat antaa tämän tapahtua? Eikö ne huomaa ettei lapset ole kotona vai eivä30711Sama ransetti taas!
Keikkui tällä kertaa Honkavaaran tien varressa muutaman sadan metrin päässä Louhenkoskelta.. Otin rekisterin ylös ja ver21700- 36691
Viimeinen lankafest
Käykää viimeisessä lanka festissä. Ensivuonna sitä ei enää ole. Rahat on loppu. Harmi .20646Tehdäänkö tänään toiveista totta?
Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..46617