1. Mikä omasta mielestäsi on seksikkäintä sinussa?
2. Onko kaikissa ihmisissä mielestäsi jotain seksikästä?
2. Onko kaikissa ihmisissä mielestäsi jotain seksikästä?
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 37
Vanhimmat
1. ÄÄNI
2. EI OLE
HAHA! :D
VILI ON JOKA PAIKASTA SUPERSEXY!
HAHA! :D
hähä! :D
sanoo, että huutaminen... netissä. :D
1. Mistäs minä sen tietäisin?
2. Mites tähän vastais? Sanotaan, että kaikilla on siihen mahdollisuus :-) Oliko tarpeeksi diplomaattinen vastaus?
No, mä vastaan sun puolestasi, että seksikkäintä sussa on tuo mystinen ja salaperäinen luonne (diplomaattiset vastaukset kun jättävät aika paljon arvailujen varaan;-))
Aha, vastaanko minä aina salaperäisesti? Mielenkiintoista :-)
Armas-Ukko, niin sä juurikin teet :-)
Tai sitten mä tulkitsen sun vastaukset seksikk...siis salaperäisesti ;-)
hmmm... :-)
Hähäääää----8)
1. joskus se miltä puheeni kuulostaa.
2. On, vaikkei se just mulle avautuisikaan.
1. Vastaan sen perusteella mitä on kehuttu eniten tiedän kysymys oli omasta mielestä, siispä sanon että olen samaa mieltä: Elekieli, kuulemma viehättävää ja naisellista.
2.Olen vähän samoilla linjoilla edellisen kanssa, kaikilla on siihen mahdollisuus. Näinhän se menee, jos haluaa voi olla seksikäs enemmän tai vähemmän. On sitten eriasia haluaako/pitääkö sitä tärkeänä.
3. kysymys unohtui.
Pidätkö seksikkyyttä enemmän sisäisenä kuin ulkoisena ominaisuutena?
Noh, onhan se enemmän ulkoinen oltava, mutta tottahan siihen vaikuttaa miten hyvin sen "kohteen" tuntee/tietää.
äh, mites sitä nyt selittäis. Sellaiset tietyt luonteenpiirteet saattaa korostaa jotain tiettyä asiaa. Se taas voi olla vähän mitä vaan kunhan se on tiedostamatonta. Sellanen tekemällä tehty ei välttämättä iske. Joillakin tietty asia ei ole seksikästä, joillakin taas on. Pääasia, että se tulee luonnostaan.
Enemmän kyllä ajattelen kokonaisuutta kuin yhtä tiettyä asiaa, mutta sitä ei ilmeisesti kysytty?
1. Mikä omasta mielestäsi on seksikkäintä sinussa? - Ei mikään.
2. Onko kaikissa ihmisissä mielestäsi jotain seksikästä? - En ole tavannut kaikkia ihmisiä.
Musta sun nimimerkki sointuu seksikkäänä...:)
Se ei kuulosta niin saksalaiselta, mitä se on.
levittää jalkasi dazu-koltiaiselle? Puuumaaa........... :-)
En haluaisi ja Dazukin sen tietää.
leimasta ei pääse eroon. :´(
... ... ... ... ... ... ... ... ... ... .. .. .. .. .. .. .. .. .. .. .. .. .. .. .. .. .. .. .. .. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
... ... ... ... ... ... ... ... ... ... .. .. .. .. .. .. .. .. .. .. .. .. .. .. .. .. .. .. .. .. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
1. Se tietty mielentila ja asenne johon pääseminen on niin perkeleen vaikeaa.
2. Ei.
3. Kokonaisuus on seksikäs.
Raadon kanssa ei voi rakastella eikä mielen kanssa naida.
Jotkut tuntuu harrastavan mindfuckia ;-)
Ja rakastele raadon kanssa?
1. Mikä omasta mielestäsi on seksikkäintä sinussa? ~ luonne, käytös jossain määrin
2. Onko kaikissa ihmisissä mielestäsi jotain seksikästä? ~ Kaikilla se ei ainakaan tule esiin. Ei se silti kai tarkoita, etteikö sitä olisi.
3. Pidätkö seksikkyyttä enemmän sisäisenä kuin ulkoisena ominaisuutena? ~ sisäisenä
1. Mikä omasta mielestäsi on seksikkäintä sinussa? hitostako minä sen tietäisin
2. Onko kaikissa ihmisissä mielestäsi jotain seksikästä? lähes kaikissa on
1. Mikä omasta mielestäsi on seksikkäintä sinussa? - ööh en oikee tiiä..ei mikää...kierot silmät..??
2. Onko kaikissa ihmisissä mielestäsi jotain seksikästä? - on jonku mielestä ainaki..mutta minusta ei oo..joku jollekkin ja nii eellee..
3. Pidätkö seksikkyyttä enemmän sisäisenä kuin ulkoisena ominaisuutena? - se on molempia..ulkoiseen kiinnittää ensteksi huomion ja sitten heti perään se olemus ja luonne....joissakin tapauksissa seksikkyys huokuu vaikka pelkästään äänestä...mielikuviin perustuvaa nääs..=o)
1. Mikä omasta mielestäsi on seksikkäintä sinussa?
- En tiedä....yleinen olemus?
2. Onko kaikissa ihmisissä mielestäsi jotain seksikästä?
- Monissa on...
1. Mikä omasta mielestäsi on seksikkäintä sinussa? Ei ole.
2. Onko kaikissa ihmisissä mielestäsi jotain seksikästä? Melkein kaikissa on jotain, joka viehättää jotakuta, muttei jokainen ei löydä silti välttämättä mitään.
1. Mikä omasta mielestäsi on seksikkäintä sinussa? Supliikki ja six-pac.
2. Onko kaikissa ihmisissä mielestäsi jotain seksikästä? Ei, valitettavasti.
että
1. Pää.
2. Ei ole. En pidä kaikkia seksikkäinä joten kaikissa ei ole ainakaan minua liikuttavaa seksikkyyttä.
1. Seksikkäintä minussa on silmät. Ovat suuret ja vihreät, ja niilä välillä kun miehille tuikuttaa, niin kyllähän ne yleensä rupevat sanoissaan sekoilemaan. (Hyi, tuhma minä ;)
2. Kaikki ihmiset ovat potentiaalisesti seksikkäitä. Seksikkyys on milentila, ja ihmiset joilla on sellainen tietty varaus yleensä välittävät sitä ympäristöönsä mistään tietyistä ominaisuuksista riippumatta. Kaikilla on päivänsä ja kohteensa, luulisin.
Itse en tiedä mikä minussa olisi seksikästä,mutta toisten mielestä erityisesti silmät ja kokonaisuus.
Suurimmalla osalla ihmisistä löytyy jo ensinäkemältä jotain seksikästä.Seksikästä voi olla jo toisen katse,miten vaikka kassajonossa katseet kohtaavat.
1. Mikä omasta mielestäsi on seksikkäintä sinussa? Ääntä on kehuttu seksikkääksi
2. Onko kaikissa ihmisissä mielestäsi jotain seksikästä? Ei ole ainakaan minun silmissä.
asenne
ei ole