G.M:n ihmissuhteet

hän on ottanut aiheen itse esille täällä ja olen sitä mieltä ettei hänellä mitään ystäviä ole. Eikä se ole mikään ihme :D

Hän on mm. kommunikointiin kyvytön.
378
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Olet voittanut palkinnon! Mikähän se olis?

Äänestä

ja vastenmielinen henkilö. Ei taida olla edes mies?

Äänestä

Kaikki ystäväni ovat oikeasti mielikuvitusta.
Sitäpaitsi osa niistä on varastettu koulukavereilta, niillä kun oli tapana hylätä niitä yhtenään.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


osta nyt 6 kk kirjoitti:

hän on ottanut aiheen itse esille täällä ja olen sitä mieltä ettei hänellä mitään ystäviä ole. Eikä se ole mikään ihme :D

Hän on mm. kommunikointiin kyvytön.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu