Vaasankatu SS - Mä Haluun Kamaa -sanat

http://www.myspace.com/aplevyt

Onks jollakin ton Mä haluun kamaa biisin lyriikat?
Siis ku en saa ihan kaikesta selvää, ois kiva kaikista saada selkoo... :D
11204
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

hei miten tää elämä taas potkii mua näin?
olen epävapaaehtoisesti selvin päin
kuivaa on ku saharas, vaik aina sataa vettä
kaikki on taas hyvin paljon päin persettä

mä haluun kamaa kamaa kamaa kamaa
mut mul ei oo
hei haluuks jätkät kamaa?
no joo

on puhelin taas a:sta ö:hön läpi soitettu
mummon morfiineja ennakkoperii koitettu
hei olis edes ryynejä tai yskänlääkettä
mä keikkaan kohta apteekin tai myyn persettä

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Vanhasen Alushousut kirjoitti:

http://www.myspace.com/aplevyt

Onks jollakin ton Mä haluun kamaa biisin lyriikat?
Siis ku en saa ihan kaikesta selvää, ois kiva kaikista saada selkoo... :D

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu